şükela:  tümü | bugün
30 entry daha
  • içki içmediğim veya çok kötü hissettiğim gecelerde uyuyabilmek için kurtarıcım olan ilaç. duruma göre ya 1 tane ya da 2 tane 50mg olandan içiyorum. yarım saat içinde tek aşkım uykuymuş ve uyku kollarını açmış beni bekliyormuş gibi hissediyorum. şimdilerde xr olan modeli çıkmış sanırsın iphone. yavaş salınımlıymış ama hiç denemedim. delikanlı adama uymaz öyle yavaş salınım falan. bizde her şey hızlı ve ani olmalı.

    yaklaşık 1 senedir düzenli sayılabilecek düzeyde kullanıyorum. tek yan etkisi sabah uyanınca yarım saatliğine kendimi mal gibi hissediyorum. bunun dışında bariz bir yan etkisini görmedim. alkolle birlikte kullandığım da oldu ama uyku süresini uzatması dışında bir etkisini görmedim. seksle ve iştahla ilgili bir etki göstermedi bende. biliyorum şimdi herkes entry'nin içindeki seks vurgusunu arıyor ibişler sizi.

    bildiğiniz üzere iştah arttıran ilaçlar yemediğiniz sürece kilo yapmaz. eeee artık direnin o iştah arzusuna da yani koskocaman insanlarsınız. entry okunsun diye şuraya biraz seks seks sesk pardon seks yazayım.
10 entry daha