şükela:  tümü | bugün
11 entry daha
 • ön edit: gelen mesajlara cevap vermeye bile tenezzül etmiyorum. keşke mesaj ifşası serbest olsa da şurda paylaşsam, zeka seviyeleri ortaya çıksa:)

  spoiler sonrası orijinal entry mevcut

  --- spoiler ---

  son editimi koyuyorum

  yasakla yasakla olmaz, her yerde serbest olsun demek ne kadar abesse her yerde yasaklansın demek de o kadar abestir; temalı yazdığım yazıyı anlayamanlar mesaja boğmuş. içmeyenler gelsin içenlere sallasın vaaaay, ama biz laf atınca oouuvv... iki yüzlülüğünüzü yesinler:)

  orta yol bulunmadan çözülmez, ne yasakla ne cezayla. içilmeyen alanlardan olduğunu gibi içilen alanlar da olmalı ama malesef burada herkes tek taraflı ve bencilce yazıyor. kinayeyi anlayaman nesile aşina değiliz.

  ayrıca bir küfür vardı, rahatsız olanlar belirtince kaldırdım (küçük kar taneleri sizi ne kadar da kırılgansınız, maşallah rahatsız olanların küfür haznesi benimkinden de genişmiş ama hadi neyse). haydi bayss

  spoilerden aşağısı (küfür hariç) orijinal entry

  --- spoiler ---

  sigara ile ilgili her başlığa yazdığım gibi buraya da yazıyorum. içmeyipte içenlere sallayanların ellerinden öpeyim. ( malum burda bir küfür vardı, rahatsız olanlar mesaj attı sildim:))

  ben de o zaman diyorum ki içmeyenlerin sokağa çıkması yasaklanasın, otursunlar kendi kar kürelerinin içinde.

  nasıl, mantıklı mı? değil dimi? sizin istekleriniz de bu kadar mantıklı işte.

  ceza mı? inatsa inat cezası neyse verir ağzının dibinde içerim yine o sigarayı

  ekleme: bunlar harbi gerizekalı lan, zannediyolar ki yolda yürürken içine çektikleri bir nefes pasif sigara bunları kanser yapacak.
  kendi sağlığını bu kadar düşünenleri dizel ve bezinli araba egzozlarının dumanları hakkındaki yazıları okumaya davet ediyorum.
  özellikle dizel yanması sonucu çıkan gaz, günde 5 paket sigara iç daha iyi
444 entry daha