şükela:  tümü | bugün
173 entry daha
 • sevgili gerizekalı
  muadil ilaç olayının ne anlama geldiğini zaten biliyorum.

  ama doktorum yazmadığı sürece muadil falan kabul etmiyorum. ayrıca eczacıların dediğini doktorun üstünde tutsaydım muayene sırasını hastaneden değil eczaneden alırdım.

  ek olarak,
  ağrıyı çeken benim. ve hangisi ağrımı geçiriyor hangisi geçirmiyor. bunu farkedebilme yetisine sahibim ikisini de denedikten sonra.

  ağrıma öteki iyi gelse, zaten diğer ilaç diye diretmem. neden iyi gelmeyen ilaca para bayılmak zorundayım pardon?

  ahanda para verdim ve kullandım. önyargısız son bir umutçasına sarıldım ve berbat haldeyim. başkasına iyi geliyorsa onlara mutluluklar diliyorum.

  edit :

  madde 1

  öncelikle özel mesajımı dolduran eczacılardan ve eczacı kalfalarından anladığım üzere eczacılarımızın ciddi bir kısmında öfke kontrol problemleri var. sırf kendi istediğim ve doktorumun önerdiği ilacı kullanmayı seçtiğim için küfürler ve hakaretlerle doldurdular. o yüzden girdilerin devamını okuma şansım olmadı. ama bu cevap onlara da gelsin :)

  madde 2
  eczacı ve eczacı kafalarının büyük bir çoğunluğunda (mesajlardan anladığım kadarıyla.. gerisine karışmam) tıp fakülteleriyle sidik yarıştırma kaygısı var. bu kadar dert edecektiniz tıp yazaydınız beaabi :(

  madde 3
  bu kadar öfkeli ve patlamaya hazır bomba gibi gezen insanlardan ilaç almak ne derece sağlıklı ve güvenli bilemiyorum. keşke dükkanlarını isimlerini verseler de oralara uğramasak.

  son madde

  girilerde küfür ve hakaret varsa tıpkı yukarıda yazana yaptığım gibi fazlasıyla iade ediyorum ve ülkedeki eğitimli kesimin "kalitesini" bir kez daha gösterdikleri için hepsine teşekkür ediyorum. başkasına anlatsam inanmazlar ama burada okurlarsa inanırlar.
  tamam söz ameliyatlık bir durumum olursa doktora gitmeyeceğim eczaneye geleceğim. siz daha iyi biliyorsunuz sonuçta.
184 entry daha