şükela:  tümü | bugün
82 entry daha
  • yine başlamış bizimkiler hemen gençleri şişirmeye. ne kerem ne erdoğan inanılmaz oynuyor. tabi oğuzhan ile güven ile karşılaştırınca baya üstün duruyorlar. ikisi de iyi rotasyon oyuncuları. inönü'deki nispeten kolay maçlarda gökhan gönül ve ruiz/vida'yı dinlendirmek için kullanılabilirler. kerem'in ayağı fena değil ama pas oranı kötü. onu yükseltmesi lazım.

    güven yalçın böyle devam ederse sezon sonuna ptt veya bundesliga 2/3 yollarını tutar. inanılmaz kötü oynuyor. önündeki topa depar atmaya mecali yok. yüz kere yazılmıştır belki ama oğuzhan özyakup bitmiş. sahada, kağıt üstünde, en ofansif orta saha olmasına rağmen toptan kaçıyor yine. bu maçta neden toptan kaçıyor anlamış değilim. zaten bir iddiamız yok, anlamsız bir maç. ortasahada topu kaybedip gol yedirsen de en fazla şimdi aldığın tepkileri alırsın. abdullah avcı da farkında bunun, belki 3-5 veren çıkar diye oynatıyor.

    lens yine dan dun oynuyor. şu pasların şiddetini bir kere ayarla artık be adam.

    devre arasına oğuzhan ve güven'e 3-4 veren çıkarsa hiç düşünmeden satılmalılar. güven özellikle sene sonu elimizde patlar.
252 entry daha