şükela:  tümü | bugün
 • bilgi editi: olay videoyu çeken adamın videoyu yanlışlıkla şirket hattına atması, videoya ulaşan kişinin vicdanen rahat edemeyince polise gitmesi sonucu ortaya çıkmış arkadaşlar yani, yapan kişiler falan bulundu ama ülkemizin sorunu zaten yargılanmada sürecinde başladığı için adalete en çok bu noktada ihtiyaç var. tepki bence şimdi verilmeli. olay yeri de kayseri.

  haber linki

  bir yeni yıla da düşünceler içinde başlamama neden olan, annesi olduğu düşünülen sapık ruh hastası.

  bu ülkede normal bir insan yok mu? bu nasıl bir ev? arkada alkışlayanlar kimler? hiç mi normal insan yok orda? küçük yavrunun bi an önce bunlar alınması lazım, babası zannettiğim kişi gelmiş hadi aslanım diyor, anası zaten sapığın önce gideni.

  edit: annesi olup olmadığını ben de bilmiyorum, twitter gönderisi bu şekilde olduğu için entryde o şekilde yazdım ama suserların yorumlarının da olabilme ihtimali çok yüksek.

  rica ediyorum çocuk sırf erkek çocuğu diye salak salak yorumlar yapmayı, espiri kasmayı bırakın. başlığı zaten “çocuk” olduğu için bu şekilde açtım. kız ya da erkek olmasının bir önemi yok.

  edit 2: arkadaşlar her başlıkta neden feminist avındasınız ve böyle bir olayı bile umursamadan amacınız bunun üstünden kadınlara sataşmak? başlığı açan kişi yani ben zaten kadınım bir yıl sonra sessiz kalmamak için ilk defa sözlüğe gelip yazdım sırf bu çocuk için bir şeyler yapmak adına, başlığa yazanların bir çoğu ve favlayanlar da kadın zaten. sizi kim kadınların böyle olaylara sessiz kaldığına ikna etti? eğer videodaki kadın denildiği gibi escort vs. ise demek oluyor ki erkek çocuklarını sırf erkeklik yüceltmesi için istismar ettiren kişi çocuğun öz babası, yani yine erkek, başlıkta yerinde olmak isterdim yazanlar yine erkek. olayın çekildiği nokta feministler? mal mısınız? çocuk sağlığı ve istismarı dünyadaki her görüşten ve ideolojiden üstündür. ne kadını ne erkeği? saçmalayı kesin artık.
209 entry daha