şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • kadın muhtemelen babasının sevgilisi. alkol alınmış, kafalar güzel. adam oğlunu da kendi gibi aklı sıra çapkın yetiştirmek adına böyle ahlaksızca bir şeyi normal bulmuş. ancak oğluna bira içirilmesi günah tabi, ona izin vermiyor. muhtemelen baba oğluna, televizyonda ya da yolda, orda, burda gördüğü kız çocuklarını ya da kadınları gösterip "hangisini sana alayım" da diyordur. kadının, erkeğin zevkleri uğruna kullanılabilecek bir mal olduğunu düşünen ve bunu oğluna da öğreten bir babanın ve etrafında buna gülen insanların olduğu mide bulandırıcı video. uzun zamandır insanlıktan bu kadar iğrenmemiştim. açmayın.

    edit: ne çok mağdur erkek varmış, yemin ederim mesaj kutum ağlama duvarına döndü.

    siz kadının yaptığını savunuyorsunuz diyenlerden tutun videodaki adamı savunanlara kadar bir çok dönüş aldım. çünkü suç bireyselmiş, öpen de kadınmış. he canım he, at murattır yeşillik de ottur. vay anasını ya, bu adamı haklı bulanlar, videosunu görmediğimiz neler yaşıyor bu ülkede kim bilir.

    halbuki kadının yaptığının ahlaksızca olduğunu yazmıştım. o kadar cinsiyetçi bakıyorsunuz ki olaylara, yanlışa yanlış demeye korkuyorsunuz. çıkın bi dolaşın, azıcık beyninize oksijen gitsin. sonra savunduğunuz kişinin nasıl biri olduğunu tekrar düşünün. hadi bakayım.
211 entry daha