şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
  • muhtemelen çekimi yapan baba, kadın ise eskort. babası çocuğu bu şekilde "eğitmek" istiyor. çocukları istismar edip, "erkeklik" öğretiyorlar. bununla övünüp ortamlarda anlatıyorlar. bu video da muhtemelen övünç belgesi olarak kaydedildi. zarar gören, istismar edilen bu çocuklar da büyüyüp başkalarını istismar ediyor. kızların eteğini kaldırıyorlar, elle taciz ediyorlar. hatta kendilerinden küçük erkek çocuklarını köşeye sıkıştırıp öğrendiklerini uyguluyorlar. malesef gözlerimle şahit oldum. evin penceresinden okuldan çıkmış olan ilkokul çocuğunun kendinden küçük bir çocuğu duvar dibine yaslayıp arkadan taciz ettiğini gördüm ama malesef yetişemedim. yıllar oldu asla unutamıyorum. o yüzden oğullarımı kendilerinden büyük erkek çocuklarıyla bile bir arada bırakmam. bana "takıntılı" diyorlar ama umrumda değil. bu ülkede bir dakikalık bir boşluk yüzünden çocuklar mahvolabiliyor.

    nerede olduğunu hatırlamıyorum ama bir ara "civciv çıkarma" oyunu adı altında çocukları soyup istismar eden bir köy vardı. işte bunlar anadolu'da o kadar yaygın ki o yüzden bu ülkede ne istismara uğrayan çocuk bitiyor ne de istismar eden sapık. kısır bir döngü. bu döngüyü kırmak için anadolu'nun ciğerini söküp temizlemek lazım. öyle canım anadolum, güzel memleketim güzellemeleriyle halı altına süpürmekle olmuyor. bu ülkede çocuk istismarı gizli bir gelenek.

    edit: dibi dibi rek nickli yazar hatırlattı, civciv çıkarma adlı iğrençlik gümüşhane'de vuku bulmuştu. ve olaydan daha da vahimi bu iş " bölgenin köklü bir geleneği" denilerek kapatılmıştı. tabii sadece gümüşhane'nin adını geçirmek haksızlık, beni en çok etkileyen o oldu ama benim memleketim senin memleketin dahil anadolu'nun her yerinde pedofilik sapkınlıklar mevcut. bunu önce kabullenip sonra çözüm üretmek gerekir. yoksa bu olayların ardı arkası kesilmez
197 entry daha