• yazar ayıklamayı kolaylaştırır. yazısına böyle başlayanların entry'sinin kalanını okumaya da gerek yoktur.

ft'nin corona mevzusu konuşuluyor; banane senin hangi takımlı olduğundan insan mısın önemli olan o !
  • ben entry yazarken tuttuğum takımı belirtme gereği görmem kim niye merak etsin ki diye düşünürüm o yüzden bana çok saçma gelmiştir bize ne sesin tuttuğun takımdan sen otorite misin bizene kardeşim. spor başlıkları özelinde bu kalıp genelde rakip takıma övgü yapılırken kullanılır.
  • başlığın doğrusu üstte bakınızla açılmış,
    çakmasına ne gerek var.
    (bkz: ak partili değilim ama)
  • genellikle bir olay hakkında görüş beyan etmezden evvel kullanıma denk gelinen bu koyu a spor taraftarıyım ama ifadesi; "ben a sporlu olarak rakip b sporu sorgusuz sualsiz reddediyorum, bspor hakkında doğru-yanlış haklı-haksız farketmeksizin konu neyse reddediyor ve aksini savunuyorum. b spor ile alakalı en ufak bir içerikte beynimi kaybediyor ve düşmanlığa,nefret söylemlerine başlıyorum ancak bu sefer taraftar kimliğimi kenara bırakıp mevzuyu insanca değerlendiriyorum ve ona hak veriyorum" şeklinde kullanılır. *
hesabın var mı? giriş yap