şükela:  tümü | bugün
  • kimsenin dillendiremese de çoğu kişinin istediği bir kampanya. çok eskiden görünüyomuş artıyı kinim verdiği eksiyi kimin verdiği sonradan kaldırılmış. ben geri gelsin istiyorum. beni eksileyeni ben de eksilemek istiyorum arkadaş bu en doğal hakkım değil mi? destek bekleyen kampanya.
  • bir de story atalım tam olsun.
  • yalnızca artı eksi sayısı gösterildi diyelim o da olumlu.
  • daha ziyade; entry'nin artı ve eksi oyu, artı ve eksilerin yanında rakam olarak gösterilsin, favori rakamı da kaldırılsın ya da kalsın dediğim kampanyadır. senelerdir artı oyla favori birbirine karıştırılıyor.
  • artı eksi sayısı gösterilse de yeter. intikam duyguları geliştirmeye gerek yok.
  • kişilerin gözükmesine karşı olmakla birlikte sayıların görülmesini mantıklı buluyorum ben de.

dolayısıyla bir miktar değişiklik talebiyle desteklediğim kampanya.

bu arada desteğimin sebebi başlığı açan arkadaş gibi "bana ters yapana ben de ters yaparım" mottosundan ziyade daha çok sayısal verilerden çok hoşlanan, görme imkanımın olduğu her sayısal veriyi görmeye çalışan bir insan olmamdan ötürüdür.
  • sidik yaristirmak isteyen ergenler için harika bir kampanya.
    evet sozlukte eskiden boyle bir özellik vardi ama o zaman sözlükte yazan suserlar "sen beni nasıl eksilersin omuğagoyim al sana eksi" diye tribe girmiyorlardı.
    işte o güzel adamlar o güzel atlara binip gittiler. biz de yazarın ergenine, kanzuk'un dürümüne kaldık.
  • katıldığım kampanya.
  • "demek bana eksi verdin, o zaman al sana bombe pis düşman" diyerek işi yarışmaya döndürmeye gerek yok bence.
  • gösterilsin ki daha bir yazalım millete, daha bir saldıralım, daha bir asılalım, daha bir cevapsız mesajı zorlayalım daha da daha evet daha da allaaaaah alla alla alllaalllaa allaa gadıııın saldıııır gadın!