• yalnızca artı eksi sayısı gösterildi diyelim o da olumlu.
  • daha ziyade; entry'nin artı ve eksi oyu, artı ve eksilerin yanında rakam olarak gösterilsin, favori rakamı da kaldırılsın ya da kalsın dediğim kampanyadır. senelerdir artı oyla favori birbirine karıştırılıyor.
  • kişilerin gözükmesine karşı olmakla birlikte sayıların görülmesini mantıklı buluyorum ben de.

dolayısıyla bir miktar değişiklik talebiyle desteklediğim kampanya.

bu arada desteğimin sebebi başlığı açan arkadaş gibi "bana ters yapana ben de ters yaparım" mottosundan ziyade daha çok sayısal verilerden çok hoşlanan, görme imkanımın olduğu her sayısal veriyi görmeye çalışan bir insan olmamdan ötürüdür.
  • "demek bana eksi verdin, o zaman al sana bombe pis düşman" diyerek işi yarışmaya döndürmeye gerek yok bence.
  • gösterilsin ki daha bir yazalım millete, daha bir saldıralım, daha bir asılalım, daha bir cevapsız mesajı zorlayalım daha da daha evet daha da allaaaaah alla alla alllaalllaa allaa gadıııın saldıııır gadın!
  • eksini verdim kardeş.

katılmadığım kampanya.
    gerçi artı eksi sayıları gözükse hatta entry görüntülenme sayısı falan olsa iyi olabilir diye düşünmedim değil.

edit: şimdi fark ettim de eksiyi verince sayfa yenilenince kayboluyor, hangi entrylere arti eksi vermişiz onu bile göremezken böyle şeyler istemekte ne bileyim.
  • favladıkları gözükürken oylamalar neden gözükmesin ?
    destekliyorum :)
hesabın var mı? giriş yap