• bazen oluyor öyle. siz yazar geçersiniz ama insanlar onu okur. hatta nerelere kadar okur... son oylanan entry'lere baktığımda 3 ay öncesinin entrylerine kadar seri olarak oylandığını görüyorum. artık seri eksileyen ibne midir yoksa seri sevişen kadın mıdır bilemedim.

(bkz: izleniyormuş gibi hissetmek)
  • bazen hoş hisler yaşatmaz.

mesela bi gün bi mesaj gelir. "abi senin entryni şu sitede haber yapmışlar" diye.

bi bakarım entryi olduğu gibi kopyalamışlar habere. haberi 500bin okunmuş. ama entryde bi sürü typo hatası var. aralarda küfürleri falan döşemişim rahat rahat nasılsa çok kişi okumaz diye.

çok utanıyorum ben öyle olunca. yapmayın lütfen, önceden söyleyin küfürsüz typosuz temiz halini yapıp vereyim size.
  • yolla butonuna tıkladıktan sonra oluşur.
    sabaha bırak dersen kafa rahattır ama.
  • okunsun diye yazdığım için çok da şey yapmıyorum. bu rahatlığım, henüz deşifre olmamamdan kaynaklanıyor. aksi halde, yazılı sınavda başında hoca bekleyen öğrenci gibi hissederdim kendimi.
  • kişinin kendini orhan pamuk gibi hissetmesine de yol açabilir.

orhan pamuk olmadı pucca oldu o da olumlu.
  • bugün burayı görmesini istemediğim birinin son entrymde youtube geçmesinden sonra youtube’da bana abone olmasıyla yaşadığım şüphe. youtube’a yeni de kaydolmamış. neyse buluşunca sorarım*
  • bazen diyorum bu okunur, yok, hiç kimsenin dikkatini çekmiyor, okunmuyor. bilgi de paylaşıyorum bir bilseniz nasıl guruluyum kendimle aferin sana diyorum dönüp dönüp tekrar okuyorum ama yok arkadaş tek okuyan benim.

sonra artık tamam mk diyorum tam ellerimi çekeceğim klavyeden giderayak ufacık bir zırva yazıyorum yürüyor gidiyor ve içinde sözlük formatının kırıntısı dahi bulunmamakta.

anlamak zor bu okurları ama bazen okuyuveriyorlar neden bilinmez.

şaka bir yana yazan çok okuyan yok maalesef

edith piaff: imladan
  • şu an içinde bulunduğum durum
hesabın var mı? giriş yap