şükela:  tümü | bugün soru sor
  • entry'lerini tek seferde komple silmek isteyen kişinin olası beyanatı. daha önce de bu konu defalarca gündeme getirildi ve cevaplandı; entry silme isteği, aynı entry yazıp gönderme talebi gibi bir "talep" ve sunucuya iletiliyor. mesela 5 dk içinde 5'ten fazla entry yazamıyorsunuz. sistem buna izin vermiyor. hangi sistem? onu ben de bilmiyorum. neden izin vermediğini de bilmiyorum. ama izin vermiyor. oturup saatlerce vakit saya saya entry sileceksiniz veya hesabı kapatacaksınız.
  • girisi olanlar için bir yokoluş arzusu. entry'si olanlar içinse çile. vah ki vah! vae victis!

girift bir serzeniş. meh meh meh.
  • önceki entrylerinize bakarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, format sikmeyi bugün burada başlatmış değilsiniz.
    (bkz: suçu kendisinden başka yerde arayan boktan yazar)
    (bkz: yazık kimin çocuğuysa)
    hatta şunu okuduktan sonra çok basit bir attention whore olduğunu da düşünmeye başladım. (#74767648)
    "arkadaşlar, haftaya makale falan yetiştirmem gerekiyo yhaa. buralar çok bozdu, bazı televizyon kumandası kadar ıq'su olmayan gerizekalılar ekşi sözlüğü, kutsal bilgi kaynağımızı çok bozdular yhaa."

burası insanların, bildiğini paylaştığı, bilmediğini öğrendiği, yeri geldiğinde gündem yaratan ve çok da ciddiye alınmaması gereken bir internet platformu. tuvalete terliksiz girip çorabın ıslandı diye sol frame'i sikme hakkını kendinde nasıl bulabiliyorsun?

edit: ekleme
    edit2: daha fazla ekleme
  • toplam 399 entrysi olup da sırf 15 tanesini bu başlığa girmiş yazar hezeyanı. bi sildirin şunu.
  • çok iyi yazarlar sözlüğün bozulmasına karşı kampanya başlatıp entry'lerini sildiler, bu eylemleri sayesinde sözlük zarar da gördü. lakin sen kimsin de bu işe soyunuyorsun lan? attention whore'luk peşindesin yoksa derdin sözlüğün gelişmesi, daha kurumsal bir yapıya bürünmesi falan değil. senin gitmenle ne kaybedecek sözlük? en fazla bir attention whore kaybeder.
  • insan emeğini sömüren tembel ekşisözlük yönetiminin başka bir tembeliği despotluğu.
  • şımaran yazar hezeyanı.

tepkin mi var, oturur tek tek silersin entrylerini. tek tek silme zorunluluğu da sözlüğün sana tepkisi zaten. *

on yıldan fazladır yazarım sözlükte, bırakıp gitmeyi düşündüğüm birkaç cinnet anında özellikle de en çok favorilenen yüzlerce entrymi silmişimdir. o zamanlar öfke ile yapılan eylemin saçmalığını şu an görebiliyorum. insanların favorileyip kenarda sakladıkları yazılarınızı onlardan almak yanlış.