şükela:  tümü | bugün
 • dün oynanan fenerbahçe - bursaspor ve akhisar bld - galatasaray maçlarının başlıklarına yazmış olduğum iki entry'm sebebini bilmediğim nedenden dolayı silinmiş. silinen iki entry'i de canlandırdım fakat ne ilgili başlıklarda ne de çöp kutumda yok. silinen entry'ler aşağıda ilgili linklerde. sözlükte onca yazım hatalı anlamsız entry'ler dururken bu iki entry'min silinmesi abes geldi. iki entry'nin de içeriği belli. biraz komplo teorisi gibi olacak ama entry'lerimi silen moderatör fenerbahçe'li olabilir mi? çünkü gerçekten entry'lerimde silinmesini gerektirecek aykırı bir şey yok.

  https://resmim.net/f/k36vjj.png
  https://resmim.net/f/sl0ksv.png

  çöp kutumun entry'leri canlandırmadan önceki hali;
  https://resmim.net/f/jzvni8.jpg
 • anlam veremediğim durum.

  1.bugün saat 18:00 sularında sebze fiyatlarının yüzdesel yükselişini gösteren bir başlığa girdiğim entarim yaklaşık yarım saat sonra silinmiş.

  2.birkaç hafta önce üniversitede alınan notlarla alakalı bir başlığa girdiğim entarinin de silinmiş olduğunu fark ettim. oturdum dakikalarca entari aradım.

  bunlar hatırlayabildiklerim.küfür, sataşma, kötü söz herhangi bir şey içermeyen iletilerim niçin silinir ki, anlayabilmiş değilim. yazım kurallarına, imla hatalarına özellikle dikkat de ederim.
 • aynı durumu biri bugün olmak üzere yakın zamanda iki kez bende yaşadım.
  benim entrylerimde de küfür,hakaret vb. durum söz konusu değildi.

  nedenini merak ediyorum açıkcası...