şükela:  tümü | bugün
  • sık sık karşılaştığımız yazar tipi. ya arkadaşım beğendiysen şukela at geç tatava yapma. hem şukela atmıyor hem de mesajla ‘hll spr dvm’ , ‘ taqipteyim qanqa’ minvalinde mesajlar yazıyor.

acaba gerçekten bahsediği gibi (bkz: ekşi sözlük yazarlarının asosyal ve tipsiz olması) gerçek mi diye düşündüren olay.

edit: beni anlamayan ve saldırıya geçen yazar arkadaşlara hitaben, zaten ben beğenilecek şeyler yazmıyorum. beğenilmeyeceğini bildiğim şeyleri beğendim diye yazmalarından yakınıyorum.

edit 2: kendimin asosyal ve tipsiz olmadığımı iddia etmedim zaten. ama bütün tipsiz orospu cocuklari saldırıya geçtiler

edit:bütün yazarlar harika şeyler yazıyormuşda benim bu başlığım baya sorun oldu. hayret birşeysiniz.
  • yalan söylüyordur. kanıtı da bundan yakınan arkadaşın son 3 entrysi. kim niye bunları beğensin ki?

ekleme: ben şöyle bir göz gezdirip üçüne baktım gerisine bakmaya gerek görmedim dramatik bir farklılık yarattığını sanmıyorum.
  • art niyet arayıcılarının hedefi olan yazardır.

nasıl dünyada yaşıyorsanız artık, hep bir hinlik peşindesiniz. ha vaktin çok kıymetliyse görmezsin, okumazsın. ama gelip de başlık açacak vaktin varsa, çelişkinin farkında mısın?
  • ben, bana gelen "hll sana pnp, hemen vermeye geliyorum müsait misin" mesajlarını görmezden geliyorum.
  • genelde gülerek gelirler bana. birinin mutlu olduğunu görmek hoşuma gidiyor neden rahatsızlık versin ki? "ya bütün günüm bok gibiydi sayende güldüm" yazan birinin her zaman hayatımda yeri vardır. demek ki bazıları rahatsız oluyormuş, ilginç.
  • insanlık etmiş, nezaket göstermiştir. bundan bile rahatsız olacak kadar mutsuz olmayı nasıl başarıyorsunuz acaba?
  • entryler için yazanlar elbette var ama beni şaşırtan nickin çok güzel mesajı olmuştu daha ziyade.

bir takım yazarlardır.
  • teşekkür edilip geçilebilir. başlık açacak kadar önemli bir durum değil bence.