• eğer benim dikizler beni yanıltmıyorsa sanırım ekşi sözlük'e bir özellik olarak eklenmiştir. benim gözler mi dumanlı yoksa bir de siz bakın.

dipnot: entry'nin altındaki favori butonunun orada, favorilere eklemiş bir entry ise o entry, bu sayıyı ve favlayanların nickini görebiliyorsunuz.

dipnot2: bu özellik ekşi stats da vardı zaten evet. işin ilginç yanı da sözlükte görülen sayı ile ekşi statsda görülen fav sayısının uyuşmaması. bu da öyle bir anımdır.

dipnot3: pckopatjam uyardı. ekşi statsda gösterilen fav sayısı çaylakların favları sayılmadığı için sözlükte gösterilen fav sayısından az imiş.

dipnot4: ekşistats'daki favlananlar listesinde hangi yazarın, spesifik olarak hangi entry'i favladığını göremiyorduk, anlayamıyorduk. ayrıca, spesifik olarak hangi entry'nin ne kadar favlandığını görmek, top 50'ye ne bileyim haftanın en çok favlananlarına girmedikçe mümkün değildi. şimdi ise bunlar mümkün. işte bunlar da en önemli farklardır.
  • (bkz: içip içip entry girmek)

edit: doğruymuş ki.. valla ben göremeyince yanlış bilgi sandıydım.. miyop ameliyatı oldum, sıfırlamadılar, ondandır.. elf gözü olanlar görmüş.. bu arada en dandirik entryimin en fazla üç favla birinci sırada olması yazarlığımı sorgulamama neden oldu...
  • tehlikeli bir denişiklik, zira favorilere alanların kim olduğu da görünüyor.

- berkecan!! verengül'ün entrlyierini eklemişsin gene favlara!! yoksa hala onu mu seviyorsun
    - balım yanlışlıkla tıklamışım, kötüleyecektim aslında yeaaa.
  • ayni zamanda kullanicilarin profillerine girilerek hangi entry'leri favorilerine ekledigini de gorebiliyoruz.

buyuk sikinti.
  • ekşi stats ve sözlüğün kendi içerisindeki favorilenen sayısında fark vardır.
    sistemde sanırım bir problem var.

aynı entry'nin bu sözlükteki görünümü (714 kişi favorilemiş)
    http://i.hizliresim.com/dxl8pm.jpg

bu da ekşi stats'daki görünümü (453 kişi favorilemiş)
    http://i.hizliresim.com/qxk4yy.jpg

edit: olmamış, sedet bi daha yap bunu. eki eki.

edit2: fikir benden bile çıkmış olabilir. şimdi aklıma geldi.
    (bkz: kim lan bu favorilere ekleyenler)

edit3: problem yokmuş. ekşi stats'da görünen sadece yazarların favorilediklerinin toplamı, sözlükteki görünen sayı ise çaylakların+yazarların favoriledikleriin toplamıymış.
  • sözlüğün abazan team'ini inanılmaz sevindirmiş denişiklik.

favori 1 lan kim beğenmiş la bunu aha debauchee dur mesaj atayım amnk, karıdır belki verir.

-slmss ;p, (bkz: xxxx)entrymi favorilere eklemişsin :))))
    +haaa evet güzelmiş
    -yhaaa güldürdüysem ne mutlu :)))
    +teşekkürler evet.
    -hahaha senin de klavyenden bal damlıyor :)))
    +işte biraz işim var
    -ne zaman istersen yeşillendir canım :))) ben buralardayım, bu arada ahmet ben :)))
    +memnun oldum gardaşş mahmut ben de.
    -nası lan karı değil misin sen???
    +hatun değilim hacı hayırdır
    -lan ne muhabbet ediyon o zaman amnk
    +kardeş muhabbet etmiyom kısa kısa cevap verdim ne alaka
    -lan siktir git bi de uğraştırıyo amnk..

gördüğünüz gibi, ":)))" lar hemen bıçak gibi kesilmiş, yerine lanlı lunlu konuşmalar, atarlanmalar gelmiştir.

sözün özü, kan çıkar sözlükte kan.
  • sadece kendi entry'lerimizin değil sözlükteki her entry'nin kimler tarafından favorilendiğini görmemizi sağlayan özellik. olm kötü lan. kimin ne bok olduğunu herkes öğrenecek. olmamış bu.
  • ssg'nin yeni saçmalığı.
  • akp döneminde gerçekleşmiştir.
hesabın var mı? giriş yap