• eğer benim dikizler beni yanıltmıyorsa sanırım ekşi sözlük'e bir özellik olarak eklenmiştir. benim gözler mi dumanlı yoksa bir de siz bakın.

dipnot: entry'nin altındaki favori butonunun orada, favorilere eklemiş bir entry ise o entry, bu sayıyı ve favlayanların nickini görebiliyorsunuz.

dipnot2: bu özellik ekşi stats da vardı zaten evet. işin ilginç yanı da sözlükte görülen sayı ile ekşi statsda görülen fav sayısının uyuşmaması. bu da öyle bir anımdır.

dipnot3: pckopatjam uyardı. ekşi statsda gösterilen fav sayısı çaylakların favları sayılmadığı için sözlükte gösterilen fav sayısından az imiş.

dipnot4: ekşistats'daki favlananlar listesinde hangi yazarın, spesifik olarak hangi entry'i favladığını göremiyorduk, anlayamıyorduk. ayrıca, spesifik olarak hangi entry'nin ne kadar favlandığını görmek, top 50'ye ne bileyim haftanın en çok favlananlarına girmedikçe mümkün değildi. şimdi ise bunlar mümkün. işte bunlar da en önemli farklardır.
  • o degil de kac kisinin favorilerine ekledigini gördügümüz uygulama. ben de zannediyordum ki söyle 30-40 kisi favorilemistir. bir baktim ki hep 1 veya 2 kisi. tesekkürler tabii yazdiklarimi begendikleri icin ama üzgün surat koymadan da edemeyecegim ":("
  • 30 bin kere favorilendiğine emin olduğum bir entry'min sadece 15 kişi tarafından favorilendiğini görünce...

neyse ya çok kırıldım ben şu an..
  • en çok favorilenen entry'm şu diye hava attığım entry'yi 7 kişinin beğenmiş olduğunu gördüğümde resmen bir (bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları)'na dönüştü sevincim. ben de sanıyorum ki yüzlerce kişi beğendi. neden yayınladınız ya cehalet en büyük mutlulukmuş meğer.
  • götüm gibi bi şey olmuş.* hadi sayısını gördük yazarın nickini neden görüyoruz? yakında kim badilerine eklemiş gibi bir buton da gelecek mi? profil fotoğrafı da olsun ssg.

edibüdü: takip ediliyormuşum hissi sizi de rahatsız etmedi mi? sanki kendi kendime yazıyorum gibiydi negzel. tamam tamam sorun sizde değil bende.
  • sözlüğün abazan team'ini inanılmaz sevindirmiş denişiklik.

favori 1 lan kim beğenmiş la bunu aha debauchee dur mesaj atayım amnk, karıdır belki verir.

-slmss ;p, (bkz: xxxx)entrymi favorilere eklemişsin :))))
    +haaa evet güzelmiş
    -yhaaa güldürdüysem ne mutlu :)))
    +teşekkürler evet.
    -hahaha senin de klavyenden bal damlıyor :)))
    +işte biraz işim var
    -ne zaman istersen yeşillendir canım :))) ben buralardayım, bu arada ahmet ben :)))
    +memnun oldum gardaşş mahmut ben de.
    -nası lan karı değil misin sen???
    +hatun değilim hacı hayırdır
    -lan ne muhabbet ediyon o zaman amnk
    +kardeş muhabbet etmiyom kısa kısa cevap verdim ne alaka
    -lan siktir git bi de uğraştırıyo amnk..

gördüğünüz gibi, ":)))" lar hemen bıçak gibi kesilmiş, yerine lanlı lunlu konuşmalar, atarlanmalar gelmiştir.

sözün özü, kan çıkar sözlükte kan.
  • kişi sayısının değil ama kişilerin isimlerinin gözükmesinin sacma oldgu uygulama.

kudurdun mu ssg
  • ekşi sözlüğün itü sözlüğe benzemeye başladığını gösteren gelişme.
    yakında başlar favori için sağoll ;) kıpps diye mesajlar. oradan da muhabbet götürülüp tanışılmaya çalışılır.
    ee boşuna değil itü sözlüğün bu kadar az yazılan bir sözlük olmasına rağmen en çok evlenen çift çıkaran sözlük olması.
    yalnız bunun bi ilerisi profil fotoğrafı koyma falan. onu da yaparsa sedetçiğim, esra erolun işini elinden alabilir.
  • antik.eksisozluk.com üzerinde dolanırken favorilerinize aldığınız entrilerin yeniyetme site'de dikkate alınmadığı bir istatistik çabası gibi görünüyor..

zaten şukela fasilitesinin de yarım yamalak çalıştığını, hatta aslında hiç çalışmadığını, ispiyonların, başlık taşıma isteklerinin bile dikkate alınmadığını düşünürsek; artık sözlük yönetiminin mevcut altyapıyı antik mahallesinden gelen seslerden tam izolasyon sağlayacak şekilde yapılandırdığını söylemek mümkün..

üşenmedim antik sözlüğün huzurlu ortamından çıkıp, kargacık burgacık binalarıyla, birbirine düşman sakinleriyle, pek bir modern görünen çakma yeniyetme site'ye girip baktım.. durumlar böyle..

şimdi bu özel haberden sonra hemen huzurlu antik mahallemizin leylak kokan arnavut kaldırımlı sokaklarına dönüyorum..

sahlanankoc, yeniyetme siteleri, istanbul..
  • çok komik husus. 2 imiş en çoğu, halbüse ben 10.024 bekliyordum, ahah! çoğu da çaylaklar tarafından, ohoh! muhtemelen daha da çoğu "çok kötü"ye basmak isterken favorilemiştir yanlışlıkla, eheh! sen asıl en beğenilenlerin beğenilme sayısını göster de iyice depresyona girelim. ahahahahahasktir!
hesabın var mı? giriş yap