şükela:  tümü | bugün
  • artık onlar efsane oldu. 2 defa debeye girerek efsaneler arasında yer aldığım için gururluyum.

geleceğin ötesine not : mini mini yeni yazarlarımız, bu entryi belki 10 sene sonra okuyacaksınız. debe diye birşey vardı bilesiniz.
  • yeni dönem yazarlarını kıskandıran, "debe'ye entry sokamayacakları" gerçeğini yüzlerine adeta bir tokat gibi çarpan yazarlar topluluğu.

oysa yeni yazarlar olarak; debe editi'nde yardım kampanyaları paylaşmayı, sosyal ve toplumsal mesajlar vermeyi, ufak şımarıklıklar yapmayı o kadar çok arzulamıştık ki...

geç kaldık sözlük sana geç; hemde çok geç.

(bkz: bir debem bile yok)
  • bir kez entrym debeye girmişti, bir faydasını görmedim.
    fakat debeyi okumak gerçekten çok zevkliydi. debeye girmekten ziyade debeyi okuyabilmeyi özlüyorum. bana kalırsa debe okumuş nesil efsane nesildir.
  • debe'ye girecek potansiyelim yok ama debe okumayı özledim dediğim durum.
  • 5-6 defa girerek içinde bulunduğum nesildir.

ama diğer yazar arkadaşların belirttiği gibi girmekten ziyade debeye giren entryleri okumak çok daha keyifliydi. güne onları okuyarak başlardım.

debeye girince ayrı bir keyfi vardı tabii, mesaj kutusu küfürlerle dolardı. hey gidi dünler...
  • ben yazar olmadan hemen önce kalktığı için tadamadığım efsane olma durumu. fakat sabahları debe okuma zevki bir başkaydı, ben o kısmı özlüyorum. sözlükte keşke geri gelse dediklerimden...
  • debenin çöküş döneminden hemen önce bir kere debeye girmiş bulunmak bir yanımda sevinç bir yanımda da hüzün yaratmıştı.
    galiba debenin son bulmasında benimde payım var.
    üzgünüm sözlük.