şükela:  tümü | bugün
712 entry daha
 • olmadığı şey gibi görünmeye çalışan solcumsu faşist.
 • akp'nin bugünlere gelme sebebi. bunun gibi düşmanları olduğu sürece akp çok seçim kazanır. siz de sorarsınız niye akp kazanıyor hep diye.
 • "sağcı kitap okumaz, tiyatroya gitmez, müzik dinlemez, doğaya saygı duymaz"

  "sağcılar, gericiler, dinciler lütfen takip etmeyin"

  "ne kadar yobazsever varmış"

  tweetleri ile ne kadar çoğulcu, hümanist, genellemelerden uzak ve hoşgörülü olduğunu göstermiş "aydın".
  vah ki ne vah.
 • yobaz solcu. bana göre tarifi tam olarak budur. insanlara nur içinde yat derse yobaz ve gerici olacağını düşünen ve mevcut toplumun sol'dan soğumasına neden olan kendince sol görüşlü kişi. yav her yerde çıkar tayyip erdoğan'a der insanları kutuplaştırıyorsunuz yok bilmem ne, açsın bugün yazdıklarına bir baksın. müthiş birlik beraberliği perkinleştirici ve birleştirici şeyler yazmış.
 • 3-4 tane niteliksiz kitap yazıp ''ben de aydınım'' diye gezinen televizyon yüzü.

  aşağıda bahse geçen kitap yunus nadi ödülü aldığı kitap. düşünün artık.

  (bkz: #40023902)
 • kitap okumanın erdeminden bahsetmesi güzel, her koşulda herhangi bir düşünceyi savunan ya da savunmayan her kitap okunabilir fakat yazmaya gelince durum biraz değişiyor. bazı kişiler için kitap yazmamak daha erdemli bir tavır olur. kimsenin elini tutan yok, sadra şifa olsun olmasın herkes bir şeyler yazıyor ama bugün attığı tweetlere bakarsak kendisi hiç yazmasa daha erdemli bir tavır almış olur.
 • "sağcı kitap okumaz, tiyatroya gitmez, müzik dinlemez, doğaya saygı duymaz" diye tweet atmış. televizyoncu-yazar-ünlü-topluma mal olmuş birinin bu kadar ayrımcı bir mesaj yazması çok doğru olmayabilir. kabul...

  ama yazdıkları doğru mu? doğru.

  film festivalinde hiç kafasında takkeli birini gören var mı? kitap fuarında durum farklı mı? hangi tiyatro eserini izlemeye gittiğinizde içeride türbanlı kadın grupları gördünüz? imam hatip kültür-sanat vakfı var mı? caz müzik, klasik müzik konserlerine katılanları incelediğinizde durum farklı mı? ağaç katliamlarına sesi çıkmayan, para-para-para diyenler kimler?

  birini eleştirirken, keşke önce iğneyi kendinize de batırsanız! televizyonun karşısına geçip 8. sınıf yayınları izleyip sonra da sizi beğenmediği için kötülemek, bana saçma geliyor.

  tanım: göte göt dediği için eleştirilen insan
 • kanımca bu chpden milletvekili olamadıktan sonra kafayı yaktı iyice ve bu hale geldi..
 • "sağcı kitap okumaz, tiyatroya gitmez, müzik dinlemez, doğaya saygı duymaz" diye tweet atmış diye eleştirilen, fakat dediği şeylerin tamamına yakını doğru olan gazeteci, yazar.

  istisna örnekler hariç dediklerinin doğru olduğunu hepiniz biliyorsunuz. bırakın bu yalancı tavırları.
 • itici bir şahsiyet.

  not: gomünistim.
423 entry daha