• regaib kandilinde instagram'da şöyle bir şey paylamıştır.

https://www.instagram.com/…g/?taken-by=enveraysever

(bkz: hayır)
  • cengiz onural ve incesaz'ı için şunları söyleyebilmiş musıki cahili...

"bundan sonra cengiz onural türü suya sabuna dokunmayan mıymıntıları dinleyenlere"

"bu cengiz onural denen adamın ne olduğunu bilmeyen var mı! iki şarkı yaparak sanatçı olunmuyor."

.

müzikten ve sanatçıdan anlarmış gibi yapan bu zatın birgün gibi entelektüellerin gazetesinde yazıp, edebiyattan da anlamadığını gene 'birgündeki şu cümlesinden anlayabiliriz:

"ilk romanıyla yunus nadi roman armağanı'nda ikinci olur yusuf atılgan. birinci yılanı öldürseler romanıyla fakir baykurt'tur."

1. o yarışmanın birincisi fakir baykurt'tur ama romanının adı yılanların öcü'dür.

2. yılanı öldürseler fakir'in değil yaşar kemal'indir. ikide bir pek övdüğü yaşar kemal'in eserlerini de bilmiyor.

.

edebiyattan anlamaz... müzikten (birgün okurlarının çoğunun bildiği ve dinlediğini tahmin edebileceğim incesaz ve cengiz onural'a terbiyesizce hakaret edebilecek kadar) anlar. ona da anlamak denirse....
  • tam, sevecek gibi olacakken bir sacmalık yapıp beni kendime getiren adam.
  • ne oldu da bu adam kendini her konuda otorite olarak görmeye başladı. ismail saymaz, cengiz onural örnekleri en tazeleri. şimdi de #oyatıyoruz reklamına laf sokuşturmaya başladı.
  • az evvel denk geldiğim bir videosunda celal şengör e, sorduğu soruyla az kalsın mavi ekran verdiriyordu.

celal şengör : 2 milyon yıl evvel yağmur ormanları bugünün kaçta kaçıydı biliyor musun?

enver aysever : kaçta kaçıydı?

c.ş : %5 iydi.

e.a : hmm, bugün kaçta kaçı peki?

c.ş : !!??
  • daha entelektüel bile yazamayan öküzlerce "cahil" olarak nitelendirilen cesur adam.
  • bu ülkedeki en delikanlı gazetecidir. bakın biri değil en'i. aykırı sorularda nicelerine neler sordu. sevan nişanyan gibi huysuz bir adama eşine bok atıp atmadığını da sordu, ali ağaoğlu'nun kolundan saatini de aldı. katıldığı başka programlarda her şeyi çatır çatır söyleyip korkudan adam da kaçırdı programdan. şimdilerde tele1'de.

yalayanlara, satılanlara inat çizgisini koruyor. helal olsun.
  • entelektüel falan değildir. popüler bir boş boğazdır.
  • ben de diyordum ki içimde bir huzur var uzun zamandır ama neden bilmiyorum.

meğer enver aysever'i ne zamandır görmemişim, duymamışım.

cins bir insan kendisi. düşüncelerimde hayat bulsa o düşünceleri de böler nur yüzlüm.

egoist herbokolog.
hesabın var mı? giriş yap