şükela:  tümü | bugün
  • youtube’da geç keşfettiğim, hepimizin bildiği filmleri bir yönetmen gözüyle teknik olarak yorumlayan, filmlerin iyi ve kötü yanlarını sinema pratiği ile açıklayan faydalı bir kanal.
  • keşfettiğim nadir kaliteli yutup kanallarından biri. sinema teknikleri hakkında filmler üzerinden gayet güzel anlatımlar yapıyor. umarım ürettiği içerik özgün ve orijinaldir.
  • muhteşem film analizleri yapan şahıs. inşallah yönetmen olur da her filmine gideriz.

yutup sayfası
  • çok iyi analizler yapıyor adam. videolarındakı en beğendiğim tarafıysa filmleri ağzını büyük aralayıp doya-doya övmemesi ve fanatik cümlelerden kaçınması. umarım böyle devam eder
  • çizgisini ve üslubunu beğendiğim, hakettiği değeri bulmasını umduğum, başarılı kanal.
  • yeni keşfettiğim, çoğunlukla film analizleri yapan türkçe youtube kanalı. ürettiği içerik - eğer özgünse- özenle ve zekice hazırlanmış, gereksiz uzunluktan kaçınılmış insanın ufkunu genişleten çok değerli videolardan oluşuyor kanımca. tavsiye ederim.
  • bu yıl itibariyle youtube tarafına giriş yapmış film eleştirmeni, inceleme ve yorum kanalının sahibi.

film tahlilleri üzerine haftalık olarak video hazırlıyor. hollywood filmleri ve yeşilçam filmlerini yanyana koyup güzel irdelemeler çıkaran bir kanal. daha da fazlasını kendisinden bekliyoruz.
  • ünlü değildir ama birlikte kahve içmek isteyeceğim tek youtuber hatta bu aralar tek insandır.
    (bkz: adım garavel bul beni)
  • uzun zamandır takip ediyorum. yaptığı videoları beğeniyorum. umarım takipçi ve like sayısına aldırmaz, vazgeçmeden pes etmeden devam eder güzel videolar hazırlamaya.

barış manço videosu:
    https://youtu.be/qnvofgsx8tq
  • ruhi çenet ve filme gitmeden önce(kötü diye değil ama bu kanalın seviyesinde değiller) gibi kanallar bu kadar popülerken bu kanalın bu seviyelerde kalması akıl alır gibi değil mükemmel bir kanal herkese öneriyorum.