şükela:  tümü | bugün soru sor
  • buradan alışveriş yapacak ankaralılar google’a enza home batıpark yazsın ve yorumları okusun. o saatten sonra alışveriş yapıp yapmamak size kalmış.

yüzlerce kişiyi mağdur ettiler bir de sizin başınıza gelmesin diye uyarayım dedim.
  • evlerden ırak olsundur. mobilya aldığıma da alacağıma da lanet ettirmiş firmadır kendileri. bak yine sinirim bozuldu..!
  • indirim yapmadığı halde her ürünü indirimli gösterip 6585 sayılı kanuna aykırı davranıp davranmadığı konusunda soru işaretleri olan mobilya mağazaları zinciri.
  • 5 yıl önce yatak odası takımı alarak maalesef bir araya gelmek zorunda kaldığım firma. ilk gün bile ne kadar kalitesiz bir mal ürettiklerini görmüş ancak satın almayı ben yapmadığım ve alan kişiyi de kırmak istemediğim için iade edememiştir. sadece 6-7 ay sonra dolap sürgüsü sorun çıkartmaya başladı, 1 yıl içerisinde kapı sıkışmaya ve çok zor açılmaya başladı. 2 defa dolap kapılarını açamayıp eve servis çağırmak zorunda kaldık. 1 ay önce bu sefer kapının biri aşağıya doğru 4-5 cm eğildi ve kapı yine açılmadı, kapıyı yerinden çıkartıp duvara yaslamak zorunda kaldım. servis çağırdık hala gelmedi, bakalım gelir ve sorunun ne olduğunu, ne talep ettiklerini öğrenirsem burayı güncellerim.
    gerçekten tamamen uzak durulması gereken firma, almayın aldırmayın.
    edit: 2 sürgülü kapı ve mekanizma değiştirilmesi gerektiğini ve 1000 tl tuttuğunu belirttiler. uzak durun.
  • indirim aldatmacası ile müşteri çekmeye çalışan mobilyacı. örneğin geçen sene valente 3lü koltuk %25 indirim ile 2285 lira idi. bu sene indirim %35'e çıkmış ama fiyat azalacağına artmış: 2670 lira...

önce bindirim, sonra indirim.