şükela:  tümü | bugün
  • on yıldır sözlükteyim, hiç rezalet başlığı açmamıştım ama o kadar sinir oldum ki artık. beni çileden çıkaran rezalet olmuştur. git hukuki haklarını kullan diyecekler olacaktır. sonuna kadar kullanacağım. bu kadar ciddiyetsiz bu kadar umursamaz bir firma daha görmedim. müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri prensesler gibi, hafta içi ve altıya kadar. onarım için servis günü vermeleri bi haftayı belki daha fazla zamanı buluyor. sonra servis gelmiyor. sonra geldiğinde ise her gelen daha da rezil edip gidiyor. gerçekten bu kadar korkunç bir hizmet görmedim. servis yetkilisi burada horoz lojistik ve o kadar ciddiyetsiz ki onlar da. bu kadar yorucu süreç yaşatan başka bir firma daha görmedim gerçekten. bir yatak daha ilk yılından tek kişi tarafından kullanılmasına rağmen uyurken uykudan uyandıracak kadar gıcırdar mı arkadaş? hadi gıcırdadı, bunun çözümü 4-5 servis gelmesi ile çözülemiyorsa bu mal ayıplı değil midir? midem bulandı ya yataktan artık. bu süreç biraz daha uzarsa manevi tazminat davası dahi açmayı düşünüyorum. boşuna hukuk okumadık. ama işte insan gerçekten yerlerine utanıyor.

şikayetvara yazarsanız arayıp ilgileniyor gibi yapıp size hediye gönderelim filan diyorlar. servisleri gelmeden bi saat önce arayacağız diyor beş dakika öncesinde geldik kapıdayız birazdan diyorlar. öyle showroom bakıp kurumsal firma demeyin. ustaya tahta kestirsem daha kurumsal. en azından ulaşabiliyor insan. karşınızda kapı ve duvar buluyorsunuz bu firmadan en küçük ürün aldığınızda. hukuki yollara başvurmaktan başka gerçekten evlilik arefesindeki ya da benim gibi yeni eve çıkıyorum eşya alayım güzel olsun, dayanıklı olsun, aldığım yer özenli olsun diyen insanları uyarmak istiyorum. tekrar düşünün.

not: işbu entry deliler gibi ses çıkaran yatakta uyuyamama sonucu yazılmıştır.
  • (bkz: enza home)
  • yataktan gelen ses burada. rezalet kere rezalet. bu ses sadece yatakta kımıldanıp dönerken oluyor. tak tuk gacır gıcır.