şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pivot özelliği olmadan 1.84 boy ile tek forveti inanılmaz iyi oynayan bordeaux'lu futbolcu. 95 doğumludur ve 2016-2017 sezonunu küme düşen bastia'da kiralık olarak geçirmiştir. 24 maçta 10 gol atıp 1 de asist yapmıştır.

    kendisinin pozisyon alışı, sırtı dönükken topu pozitif şekilde kullanışı, takım arkadaşlarıyla yardımlaşması oldukça hoşuma gitti. türkiye gibi santraforların yalnız kaldığı bir ligde kendi başına yaptığı işlerle acayip fark yaratabilir. bordeaux'daki forvet bolluğu nedeniyle muhtemelen 17-18 sezonunda da forma şansı bulamaz. bir takıma kiralanması söz konusu olabilir. forvet sıkıntısı çeken takımlara duyrulur.

    yaz transfer editi: enzo ilk ciddi transferini yaptı hayırlı olsun. angers kendisine inandı ve orta sıra takımı olmasına rağmen 4 milyon € gibi ciddi bir bonservis ödemeyi kabul etti. 2017-2018 sezonunda enzo'nun etinden, sütünden ve derisinden faydalanacaklardır.
  • geçtiğimiz sezona kadar gösterdiği çıkışı yeni takımında devam ettirememiş ve 3 milyon € (15,9 milyon tl) karşılığında sm caen'e transfer olmuş olan modern santrafor adayı. yaşı 23 olan bir oyuncuya hala aday demek yanlış olsa da kendisinin 3-4 sene içerisinde çok parlayacağına inanıyorum.