şükela:  tümü | bugün
  • zinedine zidane'ın 1995 doğumlu oğlu. zidane'ın 4 çocuğundan en küçüğü. real madrid altyapısında top koşturmakta. babası sıkı bir enzo francescoli hayranı olduğundan oğlunun ismini enzo koymuş. futbol dünyası 4-5 sene sonra bu yeni zidane'ı konuşacak gibi görünüyor.
  • muhtelemen kariyerinin son demlerinde leonel benjamin aguero maradona ile karşılıklı oynama imkanı bulacak futbol çocugu
  • sırma gibi saçları olan çocuk.umarım saç bakımından sonu babasına benzemez.
  • real madrid'in alt yapısında oynayan, 24 mart 1995 tarihinde doğmuş ve büyük üstad zinedine zidane'ın çocuğudur. şimdilerde kendisi real madrid futbol okulundan terfi edip, yaşı itibarıyla real madrid c takımına yükseltilmiştir. aynı zamanda arada sırada a takımla idmanlara çıkmasına müsaade eden mourinho amcası, seneye kendisini castilla'ya gönderecek ve enzo kendini geliştirmeye devam ederse bir iki yıl içinde a takımda forma şansı da verecektir diye tahmin ediyoruz.
  • 16 yaşında real madrid a takımı ile antremanlara çıkmaya başlamış. babadan torpilli.
  • babadan torpilli falan olmayan ciddi anlamda yetenekli olan futbolcu. yaşı göz önüne alındığında hemen hemen muhammed demirci ile aynıdır kendisi. sıfat olarak kaka'ya çok benzetiyorum. hani bilmesem kimin çocuğu olduğunu zidane'ın değil kaka'nın çocuğu olduğunu düşünürdüm. ayrıca a takım ile çıktığı antrenmanda döktürmüş, çok sağlam goller de atmıştır. zidane'ı özlemiştik oğlu muhtemelen yerini alacaktır.
  • büyük baba ** büyük kulüp** benzerliğinden ötürü sonunun jordi cruyff gibi olmamasını dilediğim genç.
  • geçen gün real madrid'in genç takiminda bir maçta rakibine tekme atmaktan kirmizi kart görerek babasiyla karsilastirmalari tekrar baslatmistir...
  • zamanında merak edip yotube ve başka yerlerden videolarını izlemiştim, videoları izleyeli rahat 2-3 sene oldu. o zamanlar vay bebe babasının oğlu demiştim ama 18 yaşına gelmesine rağmen hala ismini duyamadık. bu çocuğa ne oldu veya beklenilen patlamayı yapamadı mı merak ediyorum. söz konusu real madrid olunca alt yapıdan herhangi bir futbolcunun da inanılmaz yetenekleri olmazsa da kolay kolay şans verilmiyor. bu verilmeyenlerin çoğu da gidip başka takımlarda parlıyor zaten. fm 12'de de baya gelişim kaydediyordu ama fm 13'te pek bir numarası yok gibi. babasının yerini almasını beklemesem de umarım yakın zamanda ismini duyarız.

http://www.youtube.com/watch?v=q3yaahxadfs
    http://www.youtube.com/watch?v=mvrg3i4mxbo