şükela:  tümü | bugün
  • brainly'nin türkiye ayağı olan "sosyal öğrenme ağı"

başlarda ödev paylaşımı ve yardımlaşma açısından iyi bir platform olmasın rağmen zamanla kılı kırk yaran moderatörleri, her sorunun altına doluşup siteyi puan toplama yarışması olarak gören ergenleri ve doğru cevapları dahi silip kendi tayfasının cevap yazmasını sağlayan yöneticileri sebebiyle tam bir hayal kırıklığı olmuştur

doğru cevap silme olayı hakkında yöneticisiyle yazışıp derdinizi anlattıktan sonra ilerleyen tarihlerde hesabınızın silindiğini öğrenirseniz şaşırmamanız gerekir

eleştiriye kapalı olmaları, hakkını arayanlara hakkını siteden silerek verme prensibini şiar edinmiş olmaları ülkemize adım atan her türlü iyi niyetli projenin nasıl rezil edilebileceğinin anlaşılması açısından önemlidir

böyle küçük bir site için bu kadar yazmak ne kadar abes gözükse de insanların bilmesi açısından yararlı diye düşünüyorum. site hakkında şikayetleri ufak bir aramayla bulabilirsiniz. hatta sanıyorum ki ekşi'de halihazırda onlar için açılmış başlığı sessiz sedasız sildirmişler. eski başlıkta buna benzer bir sürü eleştirel yorumlar olduğunu bildiğimden şaşırmadım

kullanan yine kullansın tabi ama artık bunun da zamanı geçmek üzere