şükela:  tümü | bugün
 • boş öğrenci evime 3 ay boyunca tüketim yapmışım gibi fatura kesileceğini açıklayan ahlak yoksunu kurum.
 • işi gücü bırakıp, ekrem bey'le uğraşan akp kurumudur.

  fahiş gelen elektrik faturaları için de aynı özveriyi gösterse idiniz keşke. ama onlara tek laf yok. çünkü o firmalar yandaş firmalar. igdaş ise, 800 bin oy farkı yedikleri, chp belediyesine ait.

  hayır hiç bir şey bulamadılar, tuta tuta, neymiş "35 gün üzerinden değil de, 40 gün üzerinden fatura" kesti diye, bu faturaların iptalini istemişler.

  yazık cidden. elinizden geleni ardınıza koymayın!!.

  “18 günde çıldırdılar, 1800 günde ben bunları çıldırtacağım.”
 • anca istasyoncularla uğraşır tavan tehdidi yaparlar, istasyoncunu 10 kuruşunu keser çok büyük iş yapmış gibi gözükürler. halbuki senelerdir kaçakçı firmalar dünyanın vergi vurgununu yaptı ve yapıyor hiçbir şey yapmıyorlar.

  herkes nasıl yaptıklarını ve ne yaptıkları biliyor ama epdk bi anlayamadı veya anlamak istemedi bunu. isteseler bu işi 1 haftada çözerler bitirirler. ucuzcular, kaçakçılar doldu her yerde.

  22 milyarlık vergi vurgunu.

  bu kaçak işini bitirseler ülkemize büyük katkıları olur. bırakın dürüst istasyoncunun 10 kuruşuyla, 15 kuruşuyla uğraşmayı, o kadar hizmet var ,adam çalışıyor, masraf var. siz bunlara bakın.
 • kovid-19 salgının tüm şiddetiyle yaşandığı 2020 mayısında igdaş'a 40 günlük fatura kesti diye soruşturma başlatan bu kurumun, aynı işlemi aksa şirketine yapmasını bekliyorum.

  yaşadığım ilçede aksa doğalgaz, hiçbir gerekçe göstermeden 20 ekim- 15 aralık arasını kapsayan fatura kesti. igdaş'ın 40-45 günlük fatura düzenlemesine "mevzuata aykırı durum" diyen epdk, yaklaşık 60 günlük fatura düzenleyen aksa firmasına da bir zahmet aynı yaptırımı gerçekleştirsin.

  gerçekleştirsin ki şu haberde epdk başkanı tarafından söylenen "özel şirket olsun, belediye iştiraki olsun bizim için farklı değil" cümlesi havada kalmasın.
 • epdk 20 milyar liralık vergi soygununa neden ses çıkarmıyor.

  herkesin bildiği ve yıllardır uygulanan bu kaçakçılık yöntemine neden dur demiyorsun ey epdk. sektör bitti, devletin gelir kaybı ortada, neden çözüm bulmuyorsun. en ucuz yerden yakıt alın demeyi biliyorsunuz en ucuz yerler bunlar işte. millet vergi kaçıran yerlerden mi alsın. bu tavrınız nedeniyle dürüst insanlar istasyonculuk yapmak istemiyor. 1 kg toz bi otobos mantığı ile nerede kaçakçı var istasyon sahibi oldu.
  herkes ne yapıldığını, nasıl yapıldığını biliyor. gerekli önlemleri alın bitirin şu kaçakçıları bir an önce.

  siz anca milyon tane prosedürle ve giderle uğraşan dürüst istasyoncunun 10-15 kuruş karını kısmakla meşgulsünüz.

  akaryakıt istasyonu nasıl bir iştir.

  bu gün epdk deyince kaçakçı ucuzcu istasyonlar hariç hiçbir istasyoncu memnun değil bu kurumdan. demek ki büyük bi yanlışlık var.
 • epdk başkanı senelerce tvlere çıkıp kaçak yok, yakıtınızı en ucuz yerden alın diye bas bas bağırdı . bizim bütün sektör de yapma başkan bu ucuzcular, kaçakçılar kdv kaçırıyor ve her haltı yiyorlar diye senelerce uyardı, ama dinlemedi kendisi. 16.01.2021 de kaçak operasyonu yaptı devlet. (bkz: 16 ocak 2021 silici operasyonu).
  ben epdk ya ve özellikle epdk başkanına hakkımı helal etmiyorum. senelerce o kaçakçılar sektörün ve özellikle de devletin kanını emdi, ne yaptınız, onlara söylemlerinizle destek oldunuz. hiç mi üzülmüyorsunuz. o kaçakçıların çaldıklarında hepimizin hakkı var.

  bari kırsaldaki gariban, dürüst istasyon sahipleriyle uğraşacağınıza, iş artık olgunlaşmışken üzerine gidin de bitirin şu kaçakçıları. senelerce kullanıcıyı onlara yönlendirdiniz bari şimdi bi hayrınız olsun. bırakmayın bu işin peşini bitsin artık bu kaçak yakıt satanlar.

  bu işin peşini bırakırsanız ve eski haline dönerse bütün istasyon sahipleri birlik olacak ve hakkını arayacaktır, bu sefer sizi affetmeyecektir haberiniz olsun. bitirin bu işi de bari hakkımızı size helal edelim artık. yoksa büyük vebal içerisindesiniz.

  maliye ve mitle beraber çalışın ve bitirin. zaten kaçakçılık yapanlar belli, sokakta yürüyen çocuk bile biliyor o markaları. senelerce ceza kestiniz ama 1 kuruş ödeme alamadınız o kimselerden. şimdi mal varlıklarına el koyun, devletin zararını karşılayın. o kimseleri bir daha istasyonculuk yapamaz hale getirin. artık şu kdvyi de yüzde 1 e çekin kökü kurusun bu işin. bunu vatandaş yapacak değil, sizin görüşünüzle ve tavsiyelerinizle olacaktır.

  ibreti alem için yapın bunu ve geçmişteki hatalarınızı bi nebze telafi edin.