şükela:  tümü | bugün
 • selcuk'da (kusadasi'na yakin cok) mevcut olan ephesus princess, efes harabeleri'ne yaklasik 10 dakika araba yolundadir.

  bes yildizli olan hotelin arazisi de, su anda yapilakta olan bodrum'daki yeni dev otelin yaninda ufak kalsa da, digerlerine nazaran cok buyuktur.

  aslinda guzeldir guzel olmasina da, denizi o kadar guzel degildir bana sorarsaniz. buyuk menderes'in dokuldugu koyda oldugu icin bazen denizde bulanmalar filan olmakta. ancak cok yunus mevcut. o da guzel bisey.

  biraz da ruzgarli olabiliyor bazen.

  (bkz: princess resort hotels)
  (bkz: national tourism)
 • giderken devamlı yokuş çıktığımız bu sebepten de denizden uzaklaştığımız hissine kapıldığımız, daha sonra vardığımızda otelin girişinin en üst kattan olduğunu görüp dumura uğradığımız güzel manzaralı tatil yeri.
 • tüm otel bir tepenin yamacına kurulmuştur. yukarılara doğru gece 11 gibi açılan ve spagetti, bira ve şarap servis eden bir restoranımsısı vardır ki harikadır. açık büfesi, havuz barı ki ali nazikten hamburgere kadar her şeyi yaparlar ve plajdaki pizzacısı ile yemekleri gerçekten güzeldir, şişmanlayıp dönülür. birinde orta boy bir kayak bulunan 2 havuzu vardır, lakin denizi kötüdür, girilmez ancak jet ski, paragliding falan yaparsınız. bir de açıkta dalgadan dolayı üzerinden düştüğünüz bananaya binemezseniz sizi denizin ortasında bırakıp "artık dönmem lazım, dalga artıyo" diyerek geri dönen psikopat bi tekne kaptanı bulunurdu bünyelerinde, umarım artık bulunmuyodur. (bkz: bir tatil katalogu olarak ekşi sözlük)
 • yoncakoyden tekneyle açılıp bir süre gidildikten sonra plajına çıkılabilinecek otel *. ayrı yetten adaland ve aqua fantasy ye de yakındır burası.
 • geniş bir araziye yayılmış, yamaca kurulmuş, bu geniş araziyi gerçekten iyi değerlendirerek otelin muhtelif bölgelerine güzel restaurant ve şarap evi, nargile cafe gibi konsept yerler kurmuş mükemmel yemeklere ve harika a la carte restaurantlara sahip otel. animasyon ekibi de standartın üzerinde, personel de gayet güleryüzlü. tek kötü yanı var o da deniz, zira bu bölgenin denizi en ufak bir dalgalanmada bulanık bir su birikintisi halini alıyor. eğer benim için deniz ikinci planda, önemli olan kaliteli hizmet, güzel yemekler ve iyi bir kafa dinleme süreci deniliyorsa gayet tercih edilebilir bir oteldir. zira havuzu da fena sayılmaz.
 • 2016 tatilimi geçirdiğim tesis. ayrıntılara gelelim, öncelikle denizde sanırım yapay bir kum kullanılmış simli gibi bu yüzden en ufak dalgada su hemen bulanıyor. tesis gayet güzel, havuz yeterli odalar orta kalite. gelgelelim yemekler ve personel. malesef yemeklerde inanılmaz kötü malzeme kullanılıyor. yerken kalitesiz olduğunu direk belli ediyor, emin olun böyle malzeme öğrenci evinde yoktur. çeşitlilik gerçekten çok fazla, bunun yerine daha az çeşit daha kalite malzeme olmalıydı. personel orta seviye, yardımsever ama kalitenin farkında olduğundan biraz bıkkın geldi bana. konsept dahilindeki içkilere içki olmadığı yönünde ihbarda bulunsanız herhalde bakanlık toplatır. en içilesi şey marmara marka biraydı. şaraba girmeyin derim. animasyon orta seviyeydi. biz çok önceden ve tanıdık vasıtasıyla kaldığımızda sezon fiyatının yarısına kaldık o yüzden verdiğim paraya çok üzülmedim. normal fiyatına çok daha kaliteli oteller bulunabilir. eyyorlamam bu kadar
  edit:yazım
 • sakin ve sessiz bir oteldir.1 yıl önce bugün gittiğim ve huzur evi kıvamındaki o sakinlik ve iç huzur beni benden almıştır. belkide sezon açılmadan gittiğim için sakindi ama yinede benden iyi bir not almayı başarmıştır.