şükela:  tümü | bugün
  • sıra tabanlı strateji ve gacha oyunlarını sevenler için bir başyapıt. karakterlerin çizimlerinden olsun, animasyonlarına ve oyunun içeriğine kadar herşey özenle hazırlanmış. anime sevenler için bir görsel şölen olmakla birlikte eşi benzeri olmayan bir mobil oyun. (benzerleri tabiki mevcut ama bu oyunun eline su dökemezler) 6 aydır oynuyorum, vazgeçemediğim ender oyunlardan oldu. oynayacaklara tek önerim avrupa serverında başlamaları, çünkü global server almış başını gitmiş, milleti yakalamanız çok güç. epic seven ya da epic 7, applestore ve googleplay de mevcut. başlangıç karakteri olarak mutlaka vildred alın, hayatınız kolaylaşır.
  • gacha sever yazarların oynamasını şiddetle öneriyorum. grafik vs olarak şuan en iyi gacha oyunu. çoğu animeden daha kaliteli sprite ve animasyon çizimlerine sahip. ben global serverinde oynuyorum ama eu serverinde oynamanızı tavsiye ederim. global çok çok ileride çünkü.
  • oyun adil bir gotcha game ve iyi bir rpg
    santraç mantığı ve taktik olmadan ilerlemeniz
    ilerleseniz bile etkili bir oyuncu olmanız söz konusu değil oyun hakkında konuşmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşsın
    global serverda türk oyunculardan oluşan bir klan oluşturma projemiz var