şükela:  tümü | bugün soru sor
  • derinin üst tabakası (bkz: epidermis)
  • ni$anta$ı ve etiler'de lazer epilasyon yapan bir firma.
    http://www.epiderm.info/
  • sözlüğe yapılan reklam theme'inde hayvan ara kısmı "kıl ara" olarak değiştirilmemiş allahtan modaya uyulup. yoksa memleketin hali nice olurdu.
  • sozlugu takip edenlerin killi insanlar oldugunu dusunen firma.
    (bkz: killanmak)
  • reklam amaçlı theme olayının bokunun çıktığını gösteren firma.
  • kanımca yanlış siteye reklam veren firma. ama doğrudan olmasa da dolaylı olarak kendilerine fayda getirebilir mi bilemem. en azından çevremden biri gelip "lan ben lazer epilasyon yaptıracağım hafız, bildiğin bir yer var mı?" dediğinde nişantaşı'nda bildiğim bir yer var üstad diyebilirim artık. "tüm suserlar toplandık lazer epilasyon yaptırıyoruz zirvesi" de düzenleneceğini sanmam o da ayrı bir konu tabi. bir de kıllanmadan edemedim acaba sözlükçülere kıllı mı denmek isteniyor aceba?*
  • arayip randevu aldiktan az sonra sozlugu acip karsimda gormemle bana dilimi yutturan firma. yine de sozluk kitlesine ne kadar hitap ediyor o tartisilir.
  • epiderm lazer epilasyon: epiderm sadece lazer epilasyon yapan uzman bir kuruluştur. nişantaşı ve etiler’de şubeleri bulunan epiderm 1993’ten beri sağlık sektörünün çeşitli alanlarında hizmet veren kadıoğlu sağlık hizmetleri bünyesindedir. epiderm’de fda onaylı en yeni teknoloji cihazlar, en uygun fiyatlar ve üstün hizmet kalitesi ile kıl sorununuzdan kalıcı şekilde kurtulabilirsiniz.
  • lazer i$inde iyi para oldugunu sozluge ilan vererek gostermi$ $irkettir bunlar. (bkz: bu i$te iyi para var)