şükela:  tümü | bugün soru sor
  • birçok endüstriyel ürün mesela diş macunları, bu kireçlenmeyi sağlamak için üretilmiştir. bu ürünleri terk ederek kireçlemeyi geri çevirebilirsiniz.

kehanet yeteneği olan eski devir insanlarının epifiz bezlerinin kireçlenmediği aşikar.
  • dis macununu bırakıp misvak kullanma binevi kireclenmeden kurtulmaniza ve manevi hislerinizin aciga cikmasina neden olabilir. denemedim calisip calismadigini bilmiyorum. ama sensodyne classic dis macunu alip devam edebilirsiniz, non florid kendileri. hemi de ucuz.
  • bilinen ambalajlı tüm gıdalara konulan flor elementi yüzünden gerçekleşen, itaatkar toplum ve yeni dünya düzeninin en önemli hamlesidir. florürsüz diş macunu kullanınız!
  • simdi arkadaslar. suya atilan florur ile epifiz bezinin baskilandigi, bu yuzden de daha uyum saglayan, boyun egen insanlar yaratildigi efsanesini duymussunuzdur. buna karsi onlem olarak sa, florursuz dis macunu falan yapmislar, fakat bir ise yaramiyor cunku o floruru bir sekilde size veriyorlar yiyecek/ icecek ile gun icerisinde.

hatirlayin, cocukken cok canli ruyalar gorurduk dimi? hatta dizi film gibi gunlerce birbirini bile izlerdi bu ruyalar, artik neden gormuyoruz? hatta simdiki cocuklar oyle ruyalar goruyorlar mi? akillari yaratici fikirler ile tasiyor mu? hic sanmiyorum.

ben 6 senedir amerikadayim, gecen bir arkadasimla konusuyorduk, abd'ye geldigimizden beri durgunlastik, karakterimiz degisti ve hatta amerikalilar gibi mallastik diye. abd'ye gelen bilir, gece clublari bile 2'de kapanir, cogu sehirde 9'dan sonra hayat olmaz, insanlar robot gibi ise gidip gelir, arkadaslik, paylasma falan pek yoktur. ben bunun sebebini arastirirken yine florur konusuna denk geldim, fakat bu florur etkisinden nasil kurtulacaktim?

care olarak "skate liver oil"i buldum, yani vatoz baliginin karaciger yagi. epifiz bezini florur etkisinden temizliyor deniliyordu.

suan 4.gunundeyim ve cocukken gordugum gibi hd kalitede, asiri detayli, asiri gercekci ruyalari gormeye yeniden basladim. cocukken yerdeki taslarin seklinin ayri ayri oldugu, yuzume vuran ruzgari ve gunes isigini bile hissettigim ruyalar gorurdum. gercekten inanilmaz, yillardir boyle ufak detaylari belli olan ruyalar gormuyordum, hep unutulan anlamsiz ruyalar goruyordum ve eminim ki sizde ayni sekilde ruyalar goruyordunuz. yaratcilik da acildi, uzun zamandir bu sekilde kafam calismiyordu ve her gecen gun daha o koyun amerikan toplumuna benzedigimi fark ediyordum, simdi ise yillar onceki canlilik geri geldi diyebilirim. ayrica bilincalti ruyalar ile insanin pek cok sorununu cozer ve psikojiyi rahatlatir, belki gunumuzde bu kadar cok anksiyete gorulmesinin nedeni de epifiz bezimizin baskilanmasidir.