• değdiği yeri mahveden, kesinlikle kullanılmaması gereken alettir. bendeniz 6 ay önce alıp bir-iki kez kullandığı son model epilatörüm yüzünden, aylarca elinde cımbız her fırsatta bacağındaki batık tüyleri ayıklayarak gezmiş bir kurban olarak bu düşüncedeyim. başka marka epilatör kullanan kadınlarla da konuştum; herkes aynı dertten muzdarip. sonra poor misguided fool nam endüstri ürünleri tasarımcısı arkadaşla konuştum; “şu kılları, köklerini mecnuna çevirmeden alacak bir sistem geliştirmek bu kadar zor mudur” dedim, erkek olduğu için sanırım pek ilgilenmedi "çok ar-ge ister" filan dedi. dünyanın parasını veriyoruz kardeşim bunlara, yapamayorlar mı ar-ge'sini, insanlara sormayorlar mı memnun musunuz, işe yarıyor mu diye sonra anlamayorum. güya kuaförden, ağdacıdan hoşlanmayorum diye edindiğim bu zımbırtıyı her gördüğümde delleneyor, kendisini satın aldığım dükkanın camını indirmek için son bir kez kulanmak fikriyle tutuşayorum. "kışın bacakları kıllı gezen kadınlar" diye başlık açan sözlükçünün kafasında mı paralasam ya da daha iyisi, bilemedim.
  • bu aletlerin reklamlarinda asansor muzigi tarzi birsey calarken kadife sesli bir bey soyle acitmaz boyle acitmaz seklinde beyanatlarda bulunur. halbuki isin asli oyle mi...aleti calistirir calistirmaz mahserin bilmemkac atlisinin sesi ortaligi doldurur. o aleti bacagina goturmeye korkarsin. el bacaga gider gider geri doner...bacaga bir degdi mi yandim anam seklinde el ve alet geri cekilir.
    bunlar nicin reklamlarinda gosterilmez de yerine zaten bacagini 2 gun once bi agdacida tertemiz aldirmis bayani muzik esliginde(aletin sesi duyulmasin diye) tuysuz bacaklarini alirmis gibi yaparken gosterirler? nasil da ozendirirler ah o epilator denen alete.
    yok efendim , kanmayiniz. epilator denen sey 15 cimbiz uclu otomatik kil yolucudur. tek cimbizla kas alirken bile akan o gozyaslari , 15 cimbizla bacak kili alan epilatoru gordugunde sel olmaz da ne olur..
  • epilasyon işlemi sırasında kullanılan araçtır ağdaya göre daha kısa tüyleri alır ,jilet gibi kısa süreli değildir.acı hissi ,yanma hissi ve batık vazgeçilmez unsurlarından olup ayrıca sesi ile sinir bozmaya birebirdir.evimizin rahatlığında işkence özgürlüğü sunar.gıcık kocalara ya da sevgililere uygulanabilecek iyi bir ceza yöntemidir.epilatör ile cezalandırılan sevgilinin ilerde kocalık müessesine başvurmaması oldukça olasıdır.
  • birazdan hayatini karartacagim iddiasinda gurleyerek gelen, gelirken konu komsu kim varsa uyandiran, istenmeyen tuylerden kurtulma aletidir

acitmayan cesitleri daha pahali olmakla birlikte (bkz: braun silkepil softperfection) (bkz: philips satin ice) acitmayani buysa acitani nedir, nasil bir zihniyetin elinden cikmistir sorularini beraberinde getiren modellerdir

bunu yapan ve ustune de acitmiyor iddiasinda bulunan kadin degildir, olamaz. olsa olsa adamin teki yapmis, 'aman ne bidi bidi ediyorsunuz, ne olacakmis onun acisindan' demistir. aletlerin de ustune ordan yapismistir ben acitmiyorum iddiasi, yoksa alet manyak mi hem o sesi cikartacak, butun cimbizlari bilmemkac hizla uzerine dogru getirecek hem de hakikatten acitmiyorum temasi icerecek

testler icin de dogustan kose bacaklara sahip bir manken bulunmus, test yapilirken filme alinmis, sonra da reklam olarak sunulmustur
  • uzun sürelik kullanımdan sonra alınacak kıl tüy birakmayan alet. nasıl mı? tüm kılları batık haline getirdiği için bir süre sonra kıllar değil epilatör, sir ağdayla bile alınmaz hale geliyor ve derinin altından nanik yaparak uzamaya devam ediyorlar. çok pratik bir alet olduğu kesin ama, ara ara jilet kullanımı da şart.
  • reklamlarında kılsız bacaklı kadınların kullanıldığı, ancak konuyu kavratmak amacıyla grafik kılların alındığı işkence cihazı. dünyayı değiştiren ışık teknolojisinden sonra üfleyeni de ayrıca insanlığın hizmetine sunulmuştur. o artık uf olan yerleri üfleyip geçiren cihazdır.
  • kadınların vucut kıllarını temizlemesi amacı ile üretilmiş mini alet. çoklu tam otomatik cımbızda denilebilir.
  • kıl dünyasının terminatörü.
  • uçak kalkışı desibelindeki sesi olmasa tadından yenmeyecek bir teknoloji harikası.
hesabın var mı? giriş yap