şükela:  tümü | bugün
  • bal, dut şurubu, glikoz şurubu, polen, soya unu, epimedyum, keçi boynuzu, yulaf, zencefil, havlıcan, tarçın, lepidyum, american ginseng, ısırgan otu, sibirya ginsengi, ginkgo biloba, ginseng, bal kabağı, demirdikeni, kola bitkisi, doğala özdeş aroma (vanilya), arı sütü karışımından oluşan macun.

üreticiler %100 doğal diye iddia ediyor. genelde tarım bakanlığı içinde yasaklı olan sildenafil maddesini tespit edip bu üreticileri ifşa ediyor. dikkatli olmak lazım.
  • kullanan saha mühendisimizin erkeklere bile kerkindiğine şahit olduğum ürün.

(bkz: what happens in şantiye stays in şantiye)
  • cinsel performans arttırıcı üründür. her erkek bu tarz ürünlerden bir kere bile olsa kullanmıştır herhalde. ama hiçkimse erkekliğe bok sürüp bunu kabul etmez. bu macun da son zamanlarda baya popüler oldu. geçenlerde bir arkadaşıma eşi almış bu macunlardan, herhalde eskisi kadar iyi performans sergileyemiyor.*

kullandıktan sonra geldi heyecanlı heyecanlı anlattı; yok sabaha kadar durmadım, yok makine gibiydim, yok öyle yok böyle. e insan merak ediyor tabi. ben de ürünü test etmek için kendime kaliteli bir kobay* bulduktan sonra nette bir araştırma yapıp kullanıcı yorumlarını okudum ve deneme maksatlı epimedium force isimli macunu aldım. ambalajı alevli aslanlı falan iyi olmuş, meseleyi direkt anlatıp moda sokuyor zaten kutusu. mevzudan 1 saat önce yiyin diyorlar ama ben yedikten 5 dakika sonra direkt kafamda bir basınç hissettim, sonra o kafamdaki basınç aşağılara doğru inmeye başladı. ürün doğal mıdır değil midir bilemem ama o geceden sonra etkisinin altına imzamı atarım.

alıp kullanmayı deneyecek olanların kesinlikle kalitelisini bulması gerekli. benim gezdiğim siteler arasında neredeyse hiçbirisi güven vermiyordu.

edit: ürünü nereden aldığım konusunda sürekli mesaj gönderildiği için entry'i editleyerek buradan paylaşıyorum. sosyal medya hesaplarını sürekli güncel tutuyorlar ve devamlı çeşitli kampanyalar yayınlıyorlar.
    facebook sayfaları
    instagram sayfaları
  • bakanlığın açıkladığı tağşiş listelerinde tadalafil ve sildenafil içerdiği görülebilecek güya doğal bok püsür. kolpa reklamlara kanıp sağlığınızdan olmayın. ihtiyacınız varsa ya da denemek istiyorsanız efendi gibi gidin eczaneden ilacını alın.
  • geçen gün aktardan bir kavanoz epimedyumlu macun aldım. adamdan kaşık istedim vermedi. "parmağını daldırıver öyle ye" dedi. dışarı çıktım. adamın söylediği gibi parmağımı birkaç kez kavanoza daldırdım ve macunumu yedim. içimi biraz yaktı. kafamda bir basınç hissettim. bu basınç hissi hoşuma gitti. genel olarak yarattığı etki fena değildi. sonra çok önemsemeyerek macunu torpidoya tıkıştırdım. 10 dakika sonra bir alışveriş merkezine girdim. boş boş dolanırken kasıklarıma inanılmaz bir kan hücumu başladı. önümdeki zapt edilecek gibi değildi. ben elektrik faturası, kredi kartı borcu gibi iğrenç şeyler düşünürken nasıl olmuştu da böyle kıvranmaya başlamıştım. üzerimde kısa bir tişört vardı. önümdekini kapatsın diye iyice çekiştirip aşağı doğru sündürdüm ama kapatmaya faydası olmadı. sonra elllerimi cebime soktum fakat bu hareket daha fazla dikkat çekti. her geçen insanın gözleri sanki oramda geziniyor gibiydi. beni ihbar ettiklerini ve yüzlerce güvenlik görevlisinin üzerime çullandığını hayal ettim. bu düşünceler bile önümdeki mevcut soruna çare olmuyordu. panikle kendimi bir dükkana attım. ev aletleri, bardak çanak satan bir yerdi. boş sayılırdı. raflara iyice yapışıp durdum. bir kadın görevli yanıma geldi. orta yaşlardaydı. "yardımcı olmamı ister misiniz?" diye nazikçe sordu. cevap vermedim. kendimi dışarı attım. eğile büküle arabaya koştum. torpidoyu açtım. macunumu elime aldım. 'içindekiler' kısmını biraz inceledim ama anlamadım. kaşığın önemli bir icat olduğuna karar verdim ve bir daha o kavanozu parmaklamamaya yemin ettim. siz de eğer bunu kullanmaya karar verirseniz ölçüyü kaçırmamaya ve zor anlarınızda saklanmak için gireceğiniz dükkana dikkat edin. yani tencere setlerine bakıp şeyinizin inmesini ümit etmektense; bir kitapçıya girip kitap okuyabilirsiniz.
  • cinsel yönden sıkıntı yaşayan veya ekstra cinsel güç arayan kişilere kullanılması önerilen über macun. bunu kullanan birini tanıyordum, kendisi bunu kullandıktan itibaren 4 saat boyunca erekte olarak gezmiş olduğunu iddia etmekteydi ve ver deneyeceğim dedim. sonuç ise başarılıydı.

direk boruya gidiyor bunun etkisi arkadaş!