şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir mucizevi vücut düzeltici krem olarak piyasaya çıkmış olan üründür. bunun mucizesi de tüyleri yok etmek. youtube'da makyaj yapan kızlara da reklamlarını yaptırmışlar. kardeşimin söylemesiyle haberim oldu. web siteleri ve pazarlama yöntemleri zayıflama haplarınınkilerle aynı. 6 şişe ürün + hediye x lira. zayıflama hapları da böyleydi; 9 kutu zayıflama hapı + göbek düzleştirici krem(!) x lira. bir de aslında x+200tl bir fiyat yazılı ama üstü çizilmiş x kalmış...

    bu tarz eylemlerin kesinlikle hapis cezası olması gerekiyor. gayet rahat bir şekilde kimyasal bir ürün üretip kutulayıp reklamını yapıp satıyor. bunu siz denetleyip bulana kadar zaten adam dünyalığını yapıyor, üzerine bir de hafif bir ceza alırsa değmeyin keyfine.
  • ınsan bir dusunur arkadas. 3 seansta tuylerin tamamiyle yok oldugunu iddia editosun komik bir fiyata. adamlar $50.000 a epilasyon makinasi satin aliyor hala. madem boyle bir mucize bulus var bu kadar insan salak mi?
  • ınstagramda ünlü tipler tarafından reklamı yapılan tüy bitirici krem. episoftofficial diye bir hesabı var, 39tl + 10tl kargo da ucreti. kullanan memnun kalan varsa sevabina alta yaziversin.