şükela:  tümü | bugün
  • epsilon yayınevi'nin çocuklar için yayınladığı bir kitapta yer alan rezalettir.

rezalet

kitap tanıtımı
  • edit 2: herhangi bir normalleştirmenin olmadığı bir kitap. kitapta da fark ettiyseniz çocuk tepkili olarak anlatıyor. herhangi bir normalleştirme yok.

rezalet puanım 0/10

anlamıyorum bu düşünce tarzını kapağı açık açık belli. ahlaksızlık olarak görüyorsan (ki değil) almazsın olur biter.

ve bunda gerçekten ne var? öpüşünce çocuğun ahlaksız mı oluyor? burada rezalet olan tek şey bu başlık. burada protesto edenlerin dinci olması daha bir skandaldır. nedeni ise o yaşlarda bir çocuk için cehennem düşüncesi daha bir travmadır. o yaşlardayken cehennem'den kaynaklı çok ürktüğümü, psikolojimin bozulduğunu hatırlıyorum. şimdi hangisi daha bir travma yaratır düşünün bakalım öpüşme mi cehennemde cayır cayır yanma fikri mi?

edit: #88601888 bu entry'de gayet iyi açıklanmış.
  • bir cocuk kitabinda bulunmamasi gereken icerikleri barindiran kitapdir.
    pedagoglar tarafindan incelenmesinde fayda var dusuncesindeyim.
    ben olsam zaten kapagindan dolayi almazdim cocuguma bu kitabi...
  • gazetelerin üçüncü sayfalarıyla müge anlı'nın programında izlenen saf, masum, namazında niyazında insanların her gün yaptığı şeyleri epsilon yayınevi'nin kitaplaştırma hadisesi.
  • (bkz: nesillere godoşluk nasıl itelenir)
    ayrıca kitabı beğenenler de küçük emrah izleyerek büyümüş olabilirler.
  • polly price' ın kaşar anasının yer aldığı kitaptır.
    tamam dul ya da boşanmış olabilirsin, istediğin kişiyle yatıp kalkabilirsin, bunlar seni orospu yapmaz.
    ama yiyiştiğin adam(lar)dan kendi öz kızını saklamak, onu yeğenin olarak tanıtmak seni bir orospu yapar.
    (bkz: polly price' s bitch mother)
    üstelik kadın hem orospu hem de sübyancı. bu kız bu günlüğü yazdığına göre en az 8-10 yaşında. anası en erken 18 yaşında evlenmiş olsa, bugün en az 28-30 yaşında olur. oğlan kendisinin 22 yaşında olduğunu söylüyormuş ama buna parmak kadar çocuk bile inanmamış.
    kadın bariz en az 30-35 yaş arasında. kocadan nafakayı alıyor, kendinden 15 yaş genç erkekleri eve atıp gününü gün ediyor.
    vay orospu vay.
  • savunulacak bir tarafı olmayan kitap.
  • geldi yine “bunda ne var yiaa” cılar.
    oldu amk bit kadar çocuklar analarının genç sevgili yapmasını normal bir davranış olarak öğrensinler ve ultra laik bir devlet olarak uzaya gidebilmek için gerekli şartlar oluşsun.
    inovasyon!
  • toplatılması gereken bir kitap. çocuk gelişimine uygun değil. flörtü ve cinselliği çocuklar açısından normalleştirir ve bu da istismara açık hale getirir çocukları.

her veli çocuğuna aldığı her kitabı kontrol etmeye zaman bulamayabilir. milli eğitim bakanlığının bu işe el atması lazım.
  • çocuklara bedava dağıtılmıyorsa ne sorun olacağının anlaşılamadığı kitap. almazsın çocuğuna olur biter.