• eski redd üyeleri berke ve ilke hatipoğlu kardeşlerin yeni müzik projesi.
  • berke hatipoğlu, ilke hatipoğlu, nedim ruacan ve başar ünder'den oluşan grup. proje hakkında henüz detaylı bir bilgi yok ama instagram paylaşımlarına göre bir albüm gelecek gibi duruyor. berke ve ilke hatipoğlu'nun olduğu bir grup ne kadar kötü olabilir ki? ben bu projeden çok umutluyum. umarım bir an önce detayları paylaşırlar.
    grubun henüz 6 kişi tarafından takip edilen facebook sayfası
  • (bkz: coming soon)
  • ilk kliplerini sunshine, so bright'a cekmis grup. yorumlar sonra gelecek

https://m.youtube.com/…lsrejzajnhi&feature=youtu.be
  • gelecekte adını daha sık duyacağımıza inandığım harika grup. sunshine, so bright çok keyifli olmuş.
  • çok özlemişiz**, tekrar hoşgeldiniz.
  • buralarda hala bu kadar az ilgi çekmiş olmasını şaşırtıcı bulduğum sağlam müzik grubu. minimal dokunuşları şimdilik mutlu etse de gelecek olduğunu umduğum albümde daha çok berke hatipoğlu lütfen.
  • henüz keşfettiğim, şahane müzik yapan grup.

eski redd üyeleri denmiş, hiç dinlemezdim, bilmiyorum. müzisyenleri bu grup ile tanıdım. square one'ın albüm kapağı harika, albüm komple güzel. sunshine, so bright bambaşka bir iş olmuş. böyle güzel müzik yapmaya devam ederler umarım.
  • geniş kitlelere hitap etme açısından solisti yetersiz olan türk elektronik rock grubu. ben elektronik rock olarak tanımlıyorum bu tarzı, belki rock aleminde farklı bir adı olabilir. yaptıkları müziğe inanılmaz saygım var. sound olarak üst seviyedeler.
  • uzun zamandan sonra sözlüğe yazmama sebep olan müzik grubu. alışkın olduğumdan daha elektronik bir tarzla çıkmışlar ama başarılı bir iş olmuş. berke hatipoğlu'nun gitarlarını duymak çok iyi geldi, özellikle sunshine, so bright şarkısında beni benden aldı.
    yalnız solist kısmına bir not düşmek istiyorum. abimizin sesi güzel lafımız yok ama sanki sesini cruise controle almış ta öyle söylüyormuş gibi. yükselmek istese bile olmuyor. şarkıdaki duyguyu tam veremiyor.
    neyse, hayırlı olsun deyip bize bolca güzel şarkılar dinletmeleri dileğiyle kendilerine başarılar diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap