1. bir an evvel cezai yaptırımının yasal olarak düzenlenmesi gereken fiiliyat.

açıkçası erasmus adı verilen programı ben son derece sakıncalı bulmaktayım. zira, erasmus ile yurtdışına çıkmaya niyetlenen, çıkmış, çıkacak pek çok arkadaş ile yaptığım sohbetlerde çoğunun asıl gayesinin rezillikler olduğunu gözlemliyorum. kimisi ecnebi memleketlerde bir takım kimselerle zina etme derdinde, kimisinin bugüne değin hiç cimai deneyim olmamış ve bunu büyük bir eksiklik olarak görüyor ve buluştukları ortak nokta ise erasmus oluyor.

evvelce, interrail trenlerinde, gecelerin en tenha vakitlerinde oynaşmaktan başını alamamış bu zevat bakıyorum da şimdilerde erasmus adı altında zararlı şeylere doğru doludizgin bir seyrüsefer izliyor. yetkililerse bu olan biteni izlemekle yetiniyor. lakin böylesine bir başıboşluk son derece tehlikeli zannımca. zira devletin asli görevi, bu yavrularımızı kötü alışkanlıklardan; içkiden, kumardan, müptezellikten, bu nevi gayrı nizami işlerden uzak tutmak, korumak kollamaktır.
  2. yaptığın çocuğa karışan devletin pek tabii ki bir sonraki adımı bu olmalıdır. zira devlet denetiminde olmadan insanların sevişmesi akıl alan bir durum değildir. ayrıca sadece örf, adet değil dinen de sakıncalıdır bu durum. işediğin tuvaletin tipine* karışan dinin de böylesine önemli bir konuda söz sahibi olmasını dilemek her demokrat, müslüman, türk evladının en büyük arzusudur.
  3. adam zaten erasmus yapabilmek için üniversiteye girene kadar öss,dershane derken yeterince sikiliyor bırak gezsin dolaşsın daha iyi, acısını burda çıkarmaya çalışsa daha mı iyi olacaktı? , yabancı ülke gezip görmek istemiş gitmişken de eli boş dönmeyim demiş çokmudur? dedirten tespit.
    olayı bu açıdan düşünürsek tatil beldelerindeki oteller falan da hiç reklamını yapmasın, oraya giden bekar adam biraz güneşlenip slim shady bir çikileta ten rengi kazanayım diye gidiyor sanki.
  4. yok lan öle bişey, ne fuhuşa teşviği allasen?
    ay duyan da erasmusa giden her türk yiğidosu sikişe duruyo sanacak. ulan o kadar badak gidiyo erasmusa geçtim sikişi, bi bara gidip de iki manita bile kesemezler bunlar. hem zaten fucker adam burda da fucker, erasmus ne lan?
  5. aynı teşvik malta'da dil eğitimi paravanı üzerinden de yapılmaktadır. gençler malta'da dil öğrenmek ayağına, sikişe gönderilmektedir.
    ondan sonra gençler malta'ya mal gidip mal dönmektedir. halbuki efektif düşünse malta'da dile vereceği parayı burda karıya kıza ayırsa, alasını diller.
    ama mallar işte, malta'da adada sikişecek, sanki lost adasına gidiyor pezevenk.
  6. yeni erasmus dönemini bitirmiş biri olarak diyebilirim ki oh çok iyi yapıyorlardır efenim.onlar sevişiyor, niye size giriyor anlamış değilim. cinselliğin baskı altına alındığı, bekaret yüzünden doğru düzgün cinsel hayat yaşanmadığı bir ülkede yaşamaktan bunalmış türk genci gider orda bir ömürlük şarj olur(hem de polonyalıyla,almanla,finlandiyalı,isveçliyle), gelir. erkek olsam ben de yapardım amma ve lakin biz gezmekle yetindik. ha bunu diyen bizim hakkımızda da 'erasmusa katılan türk kızları da ordan oraya sürtük gibi geziyorlar, sokaklarda sabahlayıp, içki içiyorlar' diyebilirler. desinler, çok da fifi. burdan erasmusa katılacak türk gençlerine de sesleneyim, gezin,sevişin,eğlenin,red light district'e uğramadan gelmeyin!
  7. bana bir tane adam gösterin erasmus'a, dil okuluna, work and travel'a sırf bir şeyler öğrenmek için giden.
    hepsi köyünden kalkmış istanbul'a gelmiş, iki karı görmüş sikememiş, yurt dışında gelip kucağına oturuyorlar diyorlar diye, mal mal gidiyorlar erasmus'a, dil okuluna, work and travel'a.
    köyde ahırı temizliyordun, sırf hayat bu diye, sana dayatılanı yaşamaya çalışıyorsun. bir zahmet siktir git güzel kardeşim.
    suç bunlarda değil, teşvik etmek suç da değil. suç da yok, mallık var. sen iki renkli medya yalanına kanıyorsan "yok kardeşim benim acilen sikişmem lazım" diyorsan yalansın kankaaa.