şükela:  tümü | bugün
 • yaptığın çocuğa karışan devletin pek tabii ki bir sonraki adımı bu olmalıdır. zira devlet denetiminde olmadan insanların sevişmesi akıl alan bir durum değildir. ayrıca sadece örf, adet değil dinen de sakıncalıdır bu durum. işediğin tuvaletin tipine* karışan dinin de böylesine önemli bir konuda söz sahibi olmasını dilemek her demokrat, müslüman, türk evladının en büyük arzusudur.
 • adam zaten erasmus yapabilmek için üniversiteye girene kadar öss,dershane derken yeterince sikiliyor bırak gezsin dolaşsın daha iyi, acısını burda çıkarmaya çalışsa daha mı iyi olacaktı? , yabancı ülke gezip görmek istemiş gitmişken de eli boş dönmeyim demiş çokmudur? dedirten tespit.
  olayı bu açıdan düşünürsek tatil beldelerindeki oteller falan da hiç reklamını yapmasın, oraya giden bekar adam biraz güneşlenip slim shady bir çikileta ten rengi kazanayım diye gidiyor sanki.
 • (bkz: erosmus)
 • yok lan öle bişey, ne fuhuşa teşviği allasen?
  ay duyan da erasmusa giden her türk yiğidosu sikişe duruyo sanacak. ulan o kadar badak gidiyo erasmusa geçtim sikişi, bi bara gidip de iki manita bile kesemezler bunlar. hem zaten fucker adam burda da fucker, erasmus ne lan?
 • yeni erasmus dönemini bitirmiş biri olarak diyebilirim ki oh çok iyi yapıyorlardır efenim.onlar sevişiyor, niye size giriyor anlamış değilim. cinselliğin baskı altına alındığı, bekaret yüzünden doğru düzgün cinsel hayat yaşanmadığı bir ülkede yaşamaktan bunalmış türk genci gider orda bir ömürlük şarj olur(hem de polonyalıyla,almanla,finlandiyalı,isveçliyle), gelir. erkek olsam ben de yapardım amma ve lakin biz gezmekle yetindik. ha bunu diyen bizim hakkımızda da 'erasmusa katılan türk kızları da ordan oraya sürtük gibi geziyorlar, sokaklarda sabahlayıp, içki içiyorlar' diyebilirler. desinler, çok da fifi. burdan erasmusa katılacak türk gençlerine de sesleneyim, gezin,sevişin,eğlenin,red light district'e uğramadan gelmeyin!
 • bir erasmus mağduru olarak (!) devletten kirlenen ahlakım için tazminat isteyeceğim teşviktir. erasmus'a gitmek için girdiğim mülakatta bana bu konuyla ilgili teşvik primi dahi teklif ettiler.
  (bkz: teşvik primi)

  edit: ayrıca hayat boyu öğrenme programı şeklinde gelen teşviki alamamaktan şikayetçiyim benimki sadece 6 ay sürdü. *
 • erasmus ile portekiz'e giden kuzenim anlatmıştı. burada dinci takılan tipler orada bayağı bi amı götü dağıtmış. o kafadaki zevatın sohbet ettikleri de bu muhabbeti yapar tabii ki ve koşa koşa başlık açar günah çıkarmak için.
  haddinden fazla rahat bir arkadaş çevresine sahip olduğum halde, erasmus konusu açıldığında am göt meme muhabbeti yapan arkadaşlarımın oranı % 2'yi geçmemiştir şimdiye kadar. demek ki problem erasmus ile ilgili değilmiş. mesele meşrep meselesiymiş.