• yabancı uyruklu erkeklerle sex yapıp yapmama tercihine göre sınıflandırılmaması gereken kızdır.
    türk erkeklerinde nedensiz bir “türk kızlarını aşağılama sendromu” oluşmuş son zamanlarda. nedir yani olay? yabancı ülkeler türkleri sex alışkanlıklarına ya da tercihlerine göre mi sınıflandıracak, erasmusla yurtdışına giden türk kızı yabancıya vermedi diye almayacaklar mı bizi avrupa birliği’ne? hayır anlamıyorum, kim yetiştirdi bu kızı, aman yavrum erkekler öcüdür denmedi mi daha doğduğumuz andan itibaren, babalarımız ya da sevgililerimiz “ben sana güveniyorum, etraftakilere güvenmiyorum.” derken neyi kastetti? sevgiliye gelince “ ya bırak mervesu bu işleri, bu tripler geçen yüzyılda kaldı, aş bunları.” diyen adam, kendi anasına bacısına gelince neden aynı rahatlığı sergileyemiyor? çifte standart mı yoksa ikiyüzlülük mü? bir kız gerçekten sevdiği adamla beraber olduğunu zannederken, ardından orda burda orospu diye bahseden, erkek sohbetlerine meze yapan kim, ikiyüzlü türk erkeği değil mi yoksa?
    sizin yüzünüzden böyle olan türk kızı, bırakın artık yakasını...
  • er ya da geç free shop'a uğrayacaktır.

ve bu da onu en iyi 3. dost yapacaktır.

*
  • fotoğraf makinesiz bir hiçtir.
  • facebook'a ve avrupa'nın tanıtımına hizmet eden kızdır. fotoğraf albümlerinin sayısı hesap edilemeyenlerdendir.
  • sevgilisi varsa ve er kişi ülkesinde** ise, 19-20 yaşında erasmus dahilinde gittiği ülkede "kurda kuşa yem olmamak" için sağ parmağına bir halka geçir(til)ir. içlerinde bu kadar zeki, özgüveni yüksek, kendini bilenleri de vardır.
  • döndükten sonra da uzuuun bir süre(min. 3yıl) feysbuktan "yaşadığı şehir" kısmını değiştirmeyecek, gittiği yabancı şehrin adını yazılı bırakacak kızdır.
  • arka plana gezmeye gittikleri kentin önemli bir noktasını alıp havaya sıçrayıp kollarını açıp fotoğraf çektirip facebook profil resmi olarak koyarlar. böle bir sürü fotoğraf varsa erasmuş yapılmıştır. 2-3 foto varsa sadece turist olarak gidilmiştir yurt dışına.
  • helal olsun denip imrenilen kızdır. erkeklerin de aklı fikri ecnebinin seyindeymis masallah bunu da ogrendik. bırakın lan turk kızlarını. hep dizinizin dibinde mi oturcaklar. mis gibi takılsınlar. yurtdısında okumak iyidir. adamın aklı aydınlanır.
  • bendim. türk imacı düzelsin diye tüm avrupalılara verdim. merak olmasın gençler. muamelemizin iyiliği biliniyor artık türk kızları olarak ;).
  • yurtdışında olduğu için söz konusu facebook eventine katılamayacak olan kızdır.

(bkz: o tarihte yurtdışında olacağım için gelemeyeceğim)
hesabın var mı? giriş yap