şükela:  tümü | bugün
  • türk kızının ne kadar "muhteşem bir özgüvenli" olduğunu yabancı erillere gösteren kızdır.

geçenlerde erasmus'la londra'ya giden bir kızla msnde konuşuyoruz. kız ingiltere macerasını askerden gelen adam gibi anlatıyor. fakat sevgili sözlükçüler ve her birine şarap ısmarlamak istediğim sözlük kızları siz zannediyorsunuz ki kız yattığı erkekleri anlatıcak. bende öyle sanmıştım başta. ama maalesef kız her daim "erkeklere nasıl posta koydum" muhabbetini anlatıyor sürekli... ve bunu da öyle bir anlatıyor ki zannedersiniz türk kızı ingiliz erkeklerini sikiyor. hayır efendim öyle değil.

hikaye şu: geçenlerde bara gitmişler. mekan kalabalıkmış. yanında sevgili olan bir çift arkadaşları öpüşmeye başlamışlar. sonra bir çocuk buna yanaşmış bar kısmından gelmiş. tanışmışlar. çocuk bunu öpmeye kalkmış. bu da öptürmemiş ve ardından ne dedi biliyor musunuz kız "ya tamam hoş çocuksun bende yazıyorum sana da hemen öyle öpmeye kalkışıyorlar ya gıcık oluyorum çakıcaktım ağzına" vay vay görüyor musunuz muhabbeti. o çocuk ertesi gün aramış bunu ama bu postayı koymuş. bunu da gururla gülücükle anlatıyordu. iyi yaptın dedim. bir çocukla öpüştüm ama ileriye gitmesine de fırsat vermedim dedi.

işte böylesine kezban, böylesine salak, böylesine gerizekalı kızları yurtdışına gitsin. sonra da bu tavırları sergilesin sonra da "iskandinav erkekleri gelsin" muhabbeti yapsın. ehe güldürmeyin beni lütfen. zaten türk kızının yakışıklı erkek hayali "seksten arındırılmış temiz hayallerden" ibaret.

kısacası türk kızının ne kadar kezban olduğunu, ne kadar gereksiz özgüven hallerinde sürüklenip "biz dünyanın en muhteşem kızlarıyız" hallerinde tavırlarla itici olduklarını gösteren kızlardır. bu yüzden iskandinav erkeğinin kendilerini isteyen türk kızını duyduğunda şuh kahkahalarla gülmesini sağlayan bu erasmus'la yurtdışına giden türk kızına teşekkürlerimizi sunuyoruz efendim.
  • türk insanı tarifini rezil eden kızdır. şimdi avrupa ülkelerinde türkiye'deki kadın imajı böyle türbanlı vs zannediliyor. okuluna gelen türk kızına bakıyor. şaşırıyor. vayy başın açık diyor. evet nolmuş ki gerizekalı sen bizi kara çarşaflı mı sandın diyerek haklı tepkisini gösteriyor türk kızı. avrupalı gencin gözünde türk imajı daha bir "modernleşiyor" fakat ne yazık ki o türk kızıyla geçirdiği her vakit o "modernleşen algı" yine tam bir osmanlı müslüman kızına dönüyor. çünkü yaşayışlarıyla anlıyor ki "modern gibi kızmış" meğerse hepsi. anlıyor ki türbansız türbanlıymış hepsi... işte burada da o türk kadını imajı yine ve yeniden "samimiyetsiz, suratsız, hayatın zevklerine kendini kapatmış" bir kadın imajına dönüyor. bir türk kızında şöyle birşey var: alkol içince 'ben modern sınıftanım' imajını verdiğini zannetmesi. içtiği alkol da "70'lik bir bira" ahah daha fazla gülmemek için burada bitiriyorum. viskim ısındı amına koyim.
  • yabancı uyruklu erkeklerle sex yapıp yapmama tercihine göre sınıflandırılmaması gereken kızdır.
    türk erkeklerinde nedensiz bir “türk kızlarını aşağılama sendromu” oluşmuş son zamanlarda. nedir yani olay? yabancı ülkeler türkleri sex alışkanlıklarına ya da tercihlerine göre mi sınıflandıracak, erasmusla yurtdışına giden türk kızı yabancıya vermedi diye almayacaklar mı bizi avrupa birliği’ne? hayır anlamıyorum, kim yetiştirdi bu kızı, aman yavrum erkekler öcüdür denmedi mi daha doğduğumuz andan itibaren, babalarımız ya da sevgililerimiz “ben sana güveniyorum, etraftakilere güvenmiyorum.” derken neyi kastetti? sevgiliye gelince “ ya bırak mervesu bu işleri, bu tripler geçen yüzyılda kaldı, aş bunları.” diyen adam, kendi anasına bacısına gelince neden aynı rahatlığı sergileyemiyor? çifte standart mı yoksa ikiyüzlülük mü? bir kız gerçekten sevdiği adamla beraber olduğunu zannederken, ardından orda burda orospu diye bahseden, erkek sohbetlerine meze yapan kim, ikiyüzlü türk erkeği değil mi yoksa?
    sizin yüzünüzden böyle olan türk kızı, bırakın artık yakasını...
  • (bkz: #20568661)
  • er ya da geç free shop'a uğrayacaktır.

ve bu da onu en iyi 3. dost yapacaktır.

*
  • fotoğraf makinesiz bir hiçtir.
  • facebook'a ve avrupa'nın tanıtımına hizmet eden kızdır. fotoğraf albümlerinin sayısı hesap edilemeyenlerdendir.
  • sikilmemek için yaptığı hal ve tavırlarla yabancıları türklükten soğutan bir kızdır. bu yüzden türklükten soğutma ve nefret ettirme davası açılmalı kendisine...
  • sevgilisi varsa ve er kişi ülkesinde** ise, 19-20 yaşında erasmus dahilinde gittiği ülkede "kurda kuşa yem olmamak" için sağ parmağına bir halka geçir(til)ir. içlerinde bu kadar zeki, özgüveni yüksek, kendini bilenleri de vardır.
  • döndükten sonra da uzuuun bir süre(min. 3yıl) feysbuktan "yaşadığı şehir" kısmını değiştirmeyecek, gittiği yabancı şehrin adını yazılı bırakacak kızdır.