• bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler. sayende aydınlandım aynı zamanda oldukça keyifli vakit geçirdim. kısacası okurken zevk aldım. gerek steinbeckin canlı betimlemeleri gerek dostoyevskinin depresif havası kaleminizde mevcut. ilerki yazılarınızı merakla bekler, başarılarınızın devamını dilerim
  • bu durum erkekler için mümkün olsa goygoydan geçilmezdi burası. geçende uçakta first class economy class farkı üzerine yazan bir yazar, açıkça ve espri bile yapmadan hostes hanıma yatma teklif edilebileceğini anlatıyordu. yani bunu kötülemek için falan yapmıyor, sanki hani hoş karşılanabilecek bir şey olarak anlatıyordu güzel güzel. kimse onunla ilgilenmedi. tersi kadınlar için mümkün olsaydı hemen orospu falan denirdi.
    şimdi kızılıyor bu pipici arkadaşa. halbuki niye bu doğru olamasın? niye erasmus'a giden kadınlar bunu farklı bir cinsel deneyim imkanı olarak da göremesin?
    pipici aarkadaş bir nevi aşağılama için yazıyor. herkes de bu aşağılamaya karşı duruyormuş gibi durumun aşağılık olduğunu kabul ettiklerini beyan ediyor. ne yani, erasmus'ta sevişmek yasak mı olsun?
  • bir adet sivilceli ergenin uğradığı hormon şoku sonucu hipotalamusunun yanması ve olayı duyunca çıkagelen bir adet sananeaa mütehassısı sjw'ın dalaşmasına neden olmuş neşeli zevzeklik.
  • sanane?
    sen rus mu olsun isveç'li mi diye elin şeyinde gezerken iyi di mi?
    (tabii sana bakarlarsa)
    sanane?
    sen bir almanla birlikte olup hatta evlenince "ooo müslümanda yapar bunu, helal olsun"
    kadın kısmı bir flört bile etse yabancısıyla "ooo ayıp günah, türk kızı türk erkeği seçmeli" oluyor,
    hemen namus koruyorsunuz
    sanane?
  • genelde turk kizlarinda gordugum ikilem.

once hangisini deneyelim, hangisinin tadi daha guzeldir diye dusunmekten bitap dustu nice genc kizimiz.
  • sanane amk
hesabın var mı? giriş yap