• zeus'un 9 ilham perisi kizindan biri, ask edebiyatiyla ilgilenir bizzat..
  • kafamdaki bir tanımı veya verebileceğim bir örneği boş verip, bu şahs-ı yekta için şöyle diyorum:

o eski günlerin hatırına, binlerce tadelle ve cibz aşkına, ofiste winamp aşkına, onca ortak dert aşkına, oneiros'un yası aşkına, geceyarısı karum parkı aşkına, ankara'nın soğuğu aşkına, fotomodel çilekler aşkına, yattığın ranza aşkına çalıyorum: donde estas yolanda!?

hele şükür. afilli oldu.
  • becerikli ve isini bilen 6.nesil yeni yazarimiz. hayirli olsun diyorum kendisine.
  • sozlukte karsilasilan eski tanidiklardan. entryleri itibari ile de altinci neslin yuzaklarindan. gec de olsa hosgeldin diyor basarilarinin devamini diliyoruz.
  • athena'yı kıskandıracak kadar zeki, venüs'ü kıskandıracak kadar güzel ve aşk dolu, risus'u kıskandıracak kadar neşeli insan. onu anlatmak için evrenin zengin repertuvarındaki bütün güzellikleri biliyor olmanız gerekir. özellikle sabahları öyle bir ışık saçar ki güneş bile onu gördüğünde ne yapacağını unutur.
  • ihmal ettiğim peri. en kısa zamanda ilham alınası. imza alınası...
    (bkz: imza vermek)

ancak şu da bir gerçek ki, o güneşli nişantaşı günü açık ayakkabı büyüsü daha yeni tuttu. ah be abi...
  • bir dansçı. adımlarını karıştırmış sansa da kendini salsa var onda.
    * öldükten sonra anlaşılacak çevik kuvvet çevirmeni.
  • hz. süleyman’dan sonra hayvanlarla iletisim kurabilen tek kisi. zira kendisi daha çok kedi dili üzerine yogunlasmistir. güzel bir kedi gördügünde dayanamaz. dizlerinin üzerine çöker, avuçlarini hayvanin yanaklarina bastirir ve şöyle der,
    "ubizibi zup zup zip zip zip*"

*sen ne sevimli şeysin, yerim ben seni
  • az kaldı birbirimizi tanıyor çıktığımız, türkçeyi bıkmayan bir inat ve özenle doğru kullanan, ilham perisi güzelliğin sözlük yansısı.
hesabın var mı? giriş yap