şükela:  tümü | bugün
  • ödevimi yapamadım bahaneleri:
    tüp bitti çalışamadım örrtmenim, sözkonusu tüp tv tüpü, ben açık öğretim fakültesinde okuyorum ve dersleri tv'den izliyorum da...
    örtmenim kanal 6'da konuşan kediyi görünce benim kedim de konuşmaya başladı, ardından köpeğimle muhabbete girdiler, bütün gece car car başımı ağrıttılar, gürültüden ödev falan yapamadım...
    örtmenim kitap çok şey biliyodu onu vurmak zorunda kaldım, vatan saolsun
  • atilla atalay'ın bir karakteri, yani onun yarattığı bir karakter; kendine aşıktır kendisi süperdir ayrıca bir kitlesi ve bir uşağı (sebastian) bir badigardı (bartolomiyo) ve bir incigülü vardır...
    kitabı çıktı kitap fuarından alındı...
  • aslinda turkce olup, yengec disinda "yeni ay" anlamina da gelen, gayet karanlik ve gotik, enfes bir isim :)
  • khaled'in metin milli bizonumsuluğunda seslere inebildiğini görüp de şaşırdığım şarkıdır. aman yarabbi, hangi gırtlak iki oktavı bir anda iner, nasıl bir sestir bu.
  • atilla atalayın megoloman kahramanı.vaktiyle fırtta olurdu en son lemanyakta gördüm ama eskisi kadar hoşuma gitmedi.ama yine de kölesi sebastian ın köle isaura da adı sebastiyö olan köleyi gördükçe içlenip aglamasına çok güldüydüm.bi seferinde de sebastiana miras kalıyodu bi yerden kaçıyodu,eray da arkasından "sana seviyorum sebastian geri dön" diye mesaj yolluyodu.
  • sözlük anlamı:ay gibi parlak erkek.
  • erayinmanlarını hisler ve kissler bu muhteşemkulede, über insan :) okur mektuplarını yanıtlaması ve piranha manitası incigül tantana ile prima manitası gamze vardır bir de...
  • bunun erayinman diye bir camiası vardı. ben tabi o zammanlar miniciktim kitabına daha sonra ulaştım.
    kitlesinin buna yolladığı mektuplara cevap niteliğindedir 'eray' kitabı. sevdiklerine dük, düşes gibi unvanlar verirdi. e tabi kendisi zihinsel böbürlü eraydı. ben öpücük balığı ile sevdiğim atilla atalay sayesınde keşfetmiştim diğer tüm karakterleri.
    sıkılhan gibi orjinal karakterler barındırır. sevdiceği piranha manitaincigul tantanaydı.

sebastıannnnnnnn koş bana mitralyözlerimi soketatarlarımı krovazörlerimi destroyerlerimi nükleer deniz ve bilinç altımı getir dehşet saçıcam!!!
  • bir de kölesi vardı eray'ın, sebastian.

- "çekilebilirsin sebastian", eray'ın en çok kullandığı replikti.
  • (bkz: faudel) (bkz: 1 2 3 soleils)

ha rao, ha rao, ha rao, rao tlemcini
    ou ghir goul, goul, ha goul
    ehki klamek el wahrani, goul goul

zine yhamaqni, fi tlemcen el ghalia
    houma li chhoudi, ou ah, ah

zine ana staofi, ana bqit aalih nebki
    temma nfaji ghomti, aon ezzerka tekwi
    zini ana staofi, ana bqit aalih nebki
    temma nfaji ghomti, ah, ah