şükela:  tümü | bugün
 • muhteşem çocuk an itibarı ile sadece 11 yaşında, yaptıkları ülkemizin lisans mezunu mühendislerinin yapabileceğinin çoğundan ileri.

  hakındaki üniversiteli abileri ile yarıştığı robot yarışması haberi:

  http://www.hurriyetkampus.com/…rkesi-dumura-ugratti

  bu da kendi websitesi. projeleri yaşının çok ilerisinde:

  http://www.erayaktokluk.com/

  .
 • türkiye inovasyon haftası kapsamında düzenlenen intel robot yarışmasında birinci olan bebe. bebe dediğime bakmayın cin gibi.

  https://www.facebook.com/…k/videos/566103686877486/

  ayar da veriyor
 • bu çocuğun bu seneki halini gördüm. ufak bir veletten ergen irisine dönüşmüş. kendisi malesef yaşının verdiği heyecanla nasıl davranması gerektiğini bilmiyordu. herkese çok iyiyim imajı çizse de kaybedince sağa sola saldırıyor milleti suçluyordu.

  bu sene de bir tane birincilik bir tane üçüncülük almış 15. odtü robot günlerinde. her sene her kaybedişinde sinirden çıldırışını gördükçe. hakemlere, rakiplerine ithamlarda bulunduğunu gördükçe katıldığı her kategoride ilk üçü garantileyebilecek robotlar üretip çıldırışını görmek gibi bir hedefim var. fakat öncesinde lisans hayatım, sonrasında da iş hayatım buna engel oluyor.

  yapmayacağımı bile bile umarım seneye diyorum.
 • türkiye de emsali olmadığı için yada emsallerinin medyada bukadar yer bulmadığı için üstün zekalı denilen ergen pekde üstün zekalı değildir çoğu projesi dış kaynaklardan olan onları kopyalamaktan geri kalmayan arkadaştır