şükela:  tümü | bugün
  • başarılı çevirmenlerden.
  • videolarını severek takip ettigim youtuber. 4 dakikada ankara'dan bodrum isimli videosuna denk geldikten sonra kanalini inceledim. cok guzel icerik uretiyor.

guzel drone ve spor/beslenme video icerigine goz atmak isteyen varsa;

https://www.youtube.com/user/eraykarakuzu

edit: nazar degdirdik heralde, adam ortadan kayboldu video atmiyor artik))))

edit akbayram: tekrar geri dondu
  • güzel vlog çekmektedir kendisi, takipçisi neden az anlamış değilim, bu arada videolarında casey neistat esintisi bariz gözükmekte, kaldı ki kendiside nyc ziyaretinde hayranlığınıda belirtmektedir. videolarının devamını dileriz.
  • güzel vloglar çektiğini düşündüğüm, az izlenen bilkentli youtuber.
  • yeni keşfettiğim youtuber.

aynı sitedeymişiz bir de.** vloglarını izlerken takıldım kaldım. zaten teknolojiyi severim, güzel de çekince tadından yenmiyor.
  • kendisinin youtube kanalına yeni denk geldim. keyifli vloglar ve teknolojik cihazlar/aksesuarlar üzerine bilgilendirici videolar çekiyor.

drone'lar konusunda videoları gayet tatmin edici ve bilgilendirici. bana açıkçası çok faydası oldu. hatta kendisine instagramdan ulaşıp tanıştım ve kafama takılan 1-2 soru sordum. kendisi sağolsun vakit ayırıp tüm sorularıma bilgilendirici bir şekilde cevap verdi. bir gün ankaraya yolum düşerse kendisi ile kesinlikle tanışmak isterim :)

youtube kanalını takip etmenizi öneririm.
  • konferans tercümanı, youtuber, crossfitçi.

keyifli vlogları oluyor genelde. takip edilesi
  • bilkent'te beraber sira eskitmisligimiz olan, ara ara crossfit yaptigi icin trolledigim- nedenini biliyor o :)- video editing konusunda epey yetenekli, hatta evet arttiyorum benim gibi vloger, youtuber videolarini oturup izlemeyen biri icin bile tek tek videolarini izlettirebilecek kalitede videolar ceken kardesimizdir kendileri (bkz: coraplarina kurban).
  • bir süredir takip ettiğim youtuber.
    vlog formatında yaptığı işler gayet izlenebilir.
    uzun süredir casey neistat’ı da takip ederim. kendisi bir çok özellikte casey’i örnek alıyor çok belli. bu tarz hareketler sosyal medyada “çakmalık” olarak nitelendirilse de ben çok yerinde buluyorum. casey de video montajı olarak ilk takip ettiğim zamandan çok daha gelişmişti. eray karakuzu da aynen öyle. montaj becerisi ilk takip ettiğim zamana göre ileride.

gerçek şu ki, adamın yaptığı işin kalitesine göre çok az takipçisi var. bana göre bu sayı gittikçe artacaktı. bunu hak ediyor.

durmadan devam etmesini temenni ederim.
  • yukarıda bahsedildiği gibi kalite/takipçi oranı kesinlikle hakettiginin altında.

aynı şeyi ilkay zaman 1500 takipçiye sahipken söylemiştim, çok yakında hareketlenir buralar.

vizyonu ve önü açık youtuber.