şükela:  tümü | bugün soru sor
12 entry daha
  • kendisini 3. - 4. videosundan beri takip ediyorumdur sanırım, nasıl denk geldim bilmiyorum... harika işler yapan, yaptığı işe saygısı olan, fazlası ile emek veren biridir. spor videolarına laf edenler olmuş da ben onların harika görüntüler olduğunu düşünüyorum, kurgusu montajı sesi müziği müthiş emek verilmiş anlar oluyor ve izlerken hayli keyif alıyorum. spor yapan biri değilim ve baya teşvik ediyor :) ama en çok keyif aldığım videoları yurt dışı videolarıydı şansımıza kendisi kanada'ya taşındı. umarım çok daha fazla içerik üretebilir. seviyoruz kendisini, canımız eray beyciğimiz.

lakin, muzaffer beyden uzaklaşması can sıkmadı değil. kendisine saygı olarak şu videoyu hatırlayalım; muzaffer saygı'ya saygı
  • kanada'ya göçmenlik için başvuru maceralarını izlediğim ve sonunda videoları izleyerek kanada'ya uğurladığım youtuber. baktım adam farklı konularda da gayet akıcı videolar yapmış, onları da izledim. hareketli bir yaşama teşvik ediyor. özellikle kanada'dan gelecek yeni videoları sabırsızlıkla bekliyorum.