şükela:  tümü | bugün
  • 14-15 kasım tarihlerinde endonezya'da yapılan u21 dünya şampiyonasında 60 kilogramda dünya şampiyonu olan karateci. daha öncede 3 kez avrupa şampiyonluğu kazanmıştı.
  • 55. avrupa karate şampiyonası'nda kumite 60 kiloda kariyerinin ilk büyükler finalinde letonyalı rakibini güle oynaya 5-0 geçerek kariyerinin ilk şampiyonluğunu kazandı. sırasıyla macar, arnavut, rus, italyan ve letonyalı rakiplerini yenerek zirveye çıktı.
  • paris'te düzenlenen dünya olimpiyat elemelerinde finale kalarak olimpiyat kotası alan karatecimiz.
  • babası, eski karateci adnan şamdan'ın üzerine titrediği, darıca belediyesi adına müsabakalara katılan ve en büyük hayali olan olimpiyat oyunlarında 2020-tokyo'da ülkemizi temsil edecek şampiyon sporcu.

karatede olimpiyat şampiyonluğu bekliyoruz senden aslan parçası...
  • karatede olimpiyat altını alma ihtimali gayet yüksek olan milli sporcumuz
  • bugün karatede müsabakalarına başladı ve şu an gruplarda üç maçta iki galibiyeti var. son maçta japon rakibinden tarihi fark yemezse madalyası garanti gibi duruyor.
  • buralar dolacak mı yakın zamanda göreceğiz. umarım dolar kazanır da altını. dolarsa lise yıllarından bir anımızı eklerim.
    edit:ben hatırlamıyorum neden ama eray'a diklendim ergenlik işte. kimsin lan sen dedim. sonra bu arkadaş güldü arkasını döndü gitti. bir hafta sonra avrupa şampiyonu olduğunu öğrendim ucuz atlatmışım. iyi sporcu gerçekten benle muhattap olmadı :)...
  • görsel

bir yerde kan bağım var kendisiyle. bu bağdan öte başarılı bir sporcu dur, çalışkan ve azimlidir. sürüyle madalyası var. umarım oraya bir olimpiyat madalyası ekler.

edit: görsel
    edit2: bu gün saat 14,15 de yarı final için dövüşecek. hadi bir adım daha.
  • madalya beklediğimiz milli karateci.

şu an için grubunda 4 maçın 3'ünü tamamladı, 2 galibiyet 1 mağlubiyetle grupta 2. sırada. son maçı kazanırsa madalya garantiliyor. heyecanla izliyoruz..

edit: eray son maçı da alıyor ve yarı finale kalarak madalyayı garantiliyor! çok büyük başarı gerçekten, tebrikler!

edit2: eray finalde!! çok büyük iş çıkardı, helal sana eray!!

son edit: final maçını kaybetti ama gönüllerimizi ve gümüş madalyayı kazandı. tebrikler eray!
  • japonu yenerek yarı finale yükselen ve bronz madalyayı garantileyen karateci. hiyaaaa