şükela:  tümü | bugün
  • aktrollerin sus - pus olduğu video tweetidir.
  • eğer twitter hesabını bizzat kendisi kullanıyorsa, 77 yaşında olan temel reis'in sosyal medyayı yakından takip ettiğini, esprili mizacını gösteren tweet.
  • (bkz: allah akpyi saadetin muhalefetinden korusun)

böyle diyordu abbas güçlü:) videoyu bulabilirsem yükleyeyim...
    gerçekten de içinden geçiyor adamlar...
  • bastan asagiya sadece kara propagandaya kitlenmis akp sosyal medya ekibine atilmis saglam bir ayardir.

bunlar herkesi kendileri gibi nefret icinde yanip kavruluyor saniyor.

sormazlar mi adama, 2001’den beridir var olan saadet partisini yeni mi geldi aklina diye!?
  • gerçekten bu siyasetten iğreniyorum artık adamın atıf yaptığı yazma şekli senin gibi insanlarla dalga geçmek için , kendini üstün gören kendi gibi düşünmeyen insanlara çomar diyen insanların yazma şekli.

iki tane aferin almak için deyiyor mu bütün inançlarını satmaya. merak etme seçimler bitsin sen gene çomar olacaksın , kullanılmış mendil gibi atacaklar seni ve senin gibileri.

eskiden bunlar dini kullanıyor siyaset için diyenlere kızıyordum adamların inancı böyle size ne diyordum. ama sağolun gösterdiniz ki gerçekten dini makam mevkii elde etmek için kullanıyormuşsunuz.

kim ki islam dinini kendi siyasi çıkarı için kullanıyorsa allah ona hakettiği gibi muamele etsin
  • temel reyis'te kafa bir adama benziyor.

sonucta dinci ama gene kotunun iyisi gibi.

dur bakalim bir faydasi dokuncak mi bize.
  • konu memleketse herkesle işbirliği yaparız ak-köpekler kudursun temalı t.karamollaoğlu paylaşımı.

saadet partisi beklemediğim düzeyde gençlere hitap eden bir parti haline geldi. refah partisi döneminde sakallı yobazların partisiydi çoğunlukla, şimdi sakallı yobazların ettiği laflarla dalga geçen parti oldu. önyargılarını kırıp kendilerini çağa uyarlama konusunda bütün partilerden daha fazla yol katettiler.

uzun zamandır ince başka olsun dileğindeyim, bunu bu seçim düşünmeye başlamadım; fakat bir gün ülkeyi tekrar dinciler yönetecekse bile saadet partisi ve söylemlerinde olanlar gelsin derim. ülkenin her tarafını peşkeş çeken halkın faydasına olan her işin karşısında olan akp ve zihniyeti de tez zamanda siyasi tarihin karanlığındaki ihanet, talan, rant ve peşkeş dönemi başlığındaki yerini alır umarım.
  • hayatimda gordugum en komik tivit.

(bkz: kapak)

(bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar)
  • temel dedeye sahip çıkalım, dinci ama konu ülke olduğunda nasıl da birleşmemiz gerektiğini göstermiştir bu twiti ile.
  • erbakan hoca'nın kemiklerini kimlerin sızlattığı çok açık ortadadır. bakın bizzat oğlunun ağzından dinleyin https://www.youtube.com/watch?v=hz0w24dojqu&t=1s