şükela:  tümü | bugün
 • temel karamollaoğlu'nun twitter'da yaptığı paylaşımdır. artık adamlar nasıl illallah ettiyse aktrollerden..

  https://twitter.com/…tatus/1003962892817924096?s=19
 • aktrollerin sus - pus olduğu video tweetidir.
 • eğer twitter hesabını bizzat kendisi kullanıyorsa, 77 yaşında olan temel reis'in sosyal medyayı yakından takip ettiğini, esprili mizacını gösteren tweet.
 • (bkz: allah akpyi saadetin muhalefetinden korusun)

  böyle diyordu abbas güçlü:) videoyu bulabilirsem yükleyeyim...
  gerçekten de içinden geçiyor adamlar...
 • bastan asagiya sadece kara propagandaya kitlenmis akp sosyal medya ekibine atilmis saglam bir ayardir.

  bunlar herkesi kendileri gibi nefret icinde yanip kavruluyor saniyor.

  sormazlar mi adama, 2001’den beridir var olan saadet partisini yeni mi geldi aklina diye!?
 • gerçekten bu siyasetten iğreniyorum artık adamın atıf yaptığı yazma şekli senin gibi insanlarla dalga geçmek için , kendini üstün gören kendi gibi düşünmeyen insanlara çomar diyen insanların yazma şekli.

  iki tane aferin almak için deyiyor mu bütün inançlarını satmaya. merak etme seçimler bitsin sen gene çomar olacaksın , kullanılmış mendil gibi atacaklar seni ve senin gibileri.

  eskiden bunlar dini kullanıyor siyaset için diyenlere kızıyordum adamların inancı böyle size ne diyordum. ama sağolun gösterdiniz ki gerçekten dini makam mevkii elde etmek için kullanıyormuşsunuz.

  kim ki islam dinini kendi siyasi çıkarı için kullanıyorsa allah ona hakettiği gibi muamele etsin
 • temel reyis'te kafa bir adama benziyor.

  sonucta dinci ama gene kotunun iyisi gibi.

  dur bakalim bir faydasi dokuncak mi bize.
 • konu memleketse herkesle işbirliği yaparız ak-köpekler kudursun temalı t.karamollaoğlu paylaşımı.

  saadet partisi beklemediğim düzeyde gençlere hitap eden bir parti haline geldi. refah partisi döneminde sakallı yobazların partisiydi çoğunlukla, şimdi sakallı yobazların ettiği laflarla dalga geçen parti oldu. önyargılarını kırıp kendilerini çağa uyarlama konusunda bütün partilerden daha fazla yol katettiler.

  uzun zamandır ince başka olsun dileğindeyim, bunu bu seçim düşünmeye başlamadım; fakat bir gün ülkeyi tekrar dinciler yönetecekse bile saadet partisi ve söylemlerinde olanlar gelsin derim. ülkenin her tarafını peşkeş çeken halkın faydasına olan her işin karşısında olan akp ve zihniyeti de tez zamanda siyasi tarihin karanlığındaki ihanet, talan, rant ve peşkeş dönemi başlığındaki yerini alır umarım.
 • tarafsız görünümlü aktrollerin de canını sıkmış belliki. temel karamollaoğlu ve saadet partililer bildiğim kadarıyla nereye gitse, ne yapsa hep aynı boş lafla karşılaşıyorlardı "erbakan hocanın kemiklerini sızlatıyorsunuz. sizin ne işiniz var cehape ile bla bla bla".
  yahu adamların fikri belli. akp'nin çoğu politikasını benimsemiyorlar ve millet ittifakı ile ilkeler üzerinden ittifak yaptılar. ilkeler ise kabaca adalet, güçler ayrılığı vs. %10 barajı olduğu için de millet ittifakında yer aldılar ve barajdan kurtuldular. saadet'e verilecek oy yine saadet'e gidecek, bu kadar basit. gelgelelim bunu bile anlamayan yada kasıtlı olarak anlamak istemeyen aktroller bir anda erbakan ismini kullanarak sözde saadet'i köşeye sıkıştırmayı planlıyorlardı.
  gayet net bir paylaşımdır bu açıdan. ayrıca akp seçmeni erbakan'ı bu kadar seviyorduda neden %50 oy vermediler sağlığında? sürekli "hocanın kıymetini bilemedi bu memleket" derler birde. la kıymeti bilmeyen sizsiniz zaten aq.
 • hayatimda gordugum en komik tivit.

  (bkz: kapak)

  (bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar)