şükela:  tümü | bugün
 • https://www.youtube.com/watch?v=mbyhszl4xum bu videoda görüleceği üzere saddam'ın abd eliyle düşeceginden tutun silahların kürt yonetiminin eline ve işid tarzı orgutlerin eline gececegini soylemiş.
  hatta geçen gün suriye sınırında kanada ajanının yakalanacagını bilir gibi sanki sınırlarda ajanların cirit attıgını soylemis.
  adam harbiden israil-abd vs. derken dogru diyormus sanırsam.yok yahu milli goruscu degilim, fakat bugunkü akp lilere sozum şu, sizin hocanız erbakan bile daha ciddi bir devlet adamıymış , siz hala faiz düşürücem diyip ekonominin içine edip, suleymanşah mezar kazıcılıgı yapmaya devam.
 • eminim, 1992'de bu konuşmayı yaparken herkes, erbakan götünden sallıyor diyordu ama, 2015'e geldiğimizde götünden sallamadığı ve ne kadar haklı olduğu ortaya çıktı.

  zamanında kendisini hiç sevmezdim, ama gerçekleri gören ve bizleri uyaran tek kişiymiş.

  https://www.facebook.com/…933341032207/?pnref=story
 • erbakan'ın anlattığı şeyler ve bu gün yaşadıklarımız aslında kitaplarda, (körfez savaşı öncesi) think tank kuruluşu raporlarında mevcut. bu gün bile hala bir takım açıklamalar yapılır birilerine bazı kitaplar yazdırılır(!) eskilerde de bu yapılmış, kartlar aslında her zaman yarı açık oynanıyor. acı olan ise okuyup, gerçeği görüp eli kolu bağlı izlemek, bir şey yapamamak, zombi olmuş halkına bakarak sessizce ağlamaktır.
 • 2016 yılı ekonomik durumun özeti..

  tekrar hortlatılması gereken başlık.ekonomik kriz başlığından buralara geldim. adam bilal'e anlatır gibi anlatmış daha ne yapsın?

  çocukluğumda ecevitçi ailede büyüdüm, erbakancı filan değilim yani. ama şu videoyu izleyince yemin ederim herşey bir anda aydınlandı. ekonomi, faiz, silah, parite, ır ır vır vır birbiriyle ilgisi anlaşılmayan bir ton terim.

  adam tabi ki de kendi ideolojisinin çıkarına bunları anlatmıştır, ona lafım yok. ama yine de altını doldurmak için argüman üretmiş şema filan çizmiş, beylik laflarla da gayet milleti uyutabilirdi yani bu da bir seçenek.
 • ileri görüşlü bir liderin, ciğerini bildiği bir hükümetin ülkeyi nereye götüreceğini tahmin eden tespitidir.

  suriye ve ırak'ta yaşanan yangının, ışid, pkk, pyd ve suriye rejiminin aslında işgalci siyonist bir proje ürünü olduğunu hala anlayamamış hükümetimiz maalesef yemi yutmuştur. daha önce siyonist oltaya gelen örgütlerin bugün amerika ve israil'e nasıl kukla oldukları malumdur.