şükela:  tümü | bugün soru sor
 • halihazırda trt'de çalışan spor muhabiri. bugünkü formula 1 yayınında felipe massa, lewis hamilton, jenson button ve son olarak sebastian vettel'i yaka paça röportaja almıştır. işini hırsla ve iyi yapmaya çalıştığı bellidir ki kendisi okay karacan'dan ''maç sonrası'' röportajlarından on puan almıştır.
 • işini severek yapan, bulduğu her pilota, f1deki kilit isimlere merak ettiğimiz ve eğlenceli sorular soran röportajlarını izlemekten keyif aldığım insan. kendisinden tek ricam sebastianı sebasçiyın değil sebastiyan diye okuması.
 • http://twitter.com/_erbo_ 'de konuşlanmış olan takip edilesi kişi.
 • nordschleife'de jerome d'ambrosio 'nun kullandığı scirocco'nun (eğer yanlış görmediysem) yolcu koltuğuna oturan; tur sırasında bir hayli korkup, had safhada adrenalin salgılayan eğlenceli adam. hop oturup hop kalktı, "ohoho sert viraj" dedi, "otomobil benim üstüme devrilecek bu sefer" dedi turu bitirdi, bir hayli güldürdü.
 • vettel ile ilgili en son yorumu işin en içinde olmasına rağmen formula 1 den ortalama bir izleyici kadar ancak anladığını ifşa etmiştir ( maalesef)

  -ilk 3 e bile giremezdi diyorsun ama mark webber de aynı aracı kullanıyor hacı?

  - başarılı olamamak sezonun bitimine 8 yarış kala en yakın rakibine , üstelik takım arkadaşına ( o da rb7 kullanıyor) sadece 85 puan fark atabilmek demekse, evet kesinlikle çok başarısız.

  erbo' nun yorumuna katılmak için formula 1 den gerçekten de fazla anlamıyor olmak lazım.

  al ben de bir bomba patlatayım hemen : 7 defa dünya şampiyonu olmuş micheal schumacher ortalama 10. bitiriyor yarışları. niçin? çünkü kötü bir pilot.

  vettel'i veya başka bir pilotu sevip sevmemekten ziyade formula 1 sürücülerinin tüm kariyerlerini ve yarışlarını göz önüne alıp yorum yapmak daha doğru olur.

  bugün pist üzerindeki hiç bir pilot iyi bir araca sahip olmadan yarış kazanamaz, şampiyon olamazken vettel asıl şampiyon değil demek gerçekten çok sığ bir yorum. vettel değil, hiç bir pilot hiç bir zaman tek başına şampiyon olmaz. bu sebepledir ki her zaman '' we '' ile başlayan cümleler kurarlar. bu arkasında 550 kişinin çalıştığı bir ekip işidir.

  vettel daha az geçiş yapıyor çünkü ihtiyacı yok. çünkü risk almak istemiyor.

  bugün vettel' in puan pozisyonunda hamilton, veya alonso olsa onları daha az geçiş yaparken görecektiniz çünkü daha az risk almak isteyeceklerdi.

  hatırlayın 2009 şampiyonu jenson button' u.
 • pilotların peşinden koşturmalarını takdir ediyoruz, televizyonda olsun twitter' da olsun severek takip ediyoruz, yeri geliyor kıskanıyoruz, yerinde olmak istiyoruz da " fernando, seb'in lastiklere kabartma tozu atmış. " gibi esprilere gerek yok, kıskandığımdan demiyorum gerçekten hoş değil.
 • ilk baskı programında lise terk espriler, şakalar yaparak komik olduğunu düşünen şahıs.

  hani lisedeyken kendini komik sanıp espri yapan şımarık tipler olurdu ya; ayıp olmasın diye hafiften gülümsersin yalandan da olsa esprisine. sonra suratta gülümseme sonrasında oluşan ekşime ile ortamı terk etmek için bir bahane ararsın. işte böyle hissediyorum reyiz espri yapınca. allahtan elimde kumanda var, evi terketmeme gerek yok. kesin çözüm.

  not:programı deniz satar yüzünden izliyorum.
 • ntv spor'a katılmış spor adamı.
 • ntvspor'un yeni fenerbahçe muhabiri. her şeyden önce bir insan olarak pırıl pırıl bir adam. güleryüzlü, terbiyeli, beyefendi, işinde başarılı ve titiz, sempatik... her şeyiyle etrafınızda olmasını isteyeceğiniz türden bir arkadaş. bunun ötesinde bir televizyoncu ve yazar olarak da ziyadesiyle başarılı, bulunduğu konumu hak eden, potansiyel spor duayeni.

  bugünkü fenerbahçe-arsenal maçıyla birlikte ntv'deki görevine 'vira bismillah' demiş, sesine yansıyan heyecanına rağmen performansıyla henüz ilk yayınından on puan almıştır.

  yolu açık.
  değilse de olsun.
 • dalga geçer gibi konuşan spor muhabiri.

  edit: sonradan anladım, adamın surat ifadesindenmiş. garip.