şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çukurova üniversitesi tıp fakültesi çcocuk cerrahisi anabilimdalı öğretim görevlisi profesör. bu sadece bir tanımdır tabiidir ki fakat onu tanımlamak için bir kaç tane ansiklopediden hallice kitap yazmak gerekebilir. öğrencileri mezun olurken gözleri yaşaran bir insandır kendisi. tıp fakültelerinin öğrenciler için olduğunun farkındadır. öğrencileri için canını veren onlardan kopamayandır. en önemli özelliği ise galatasaray lisesi mezunu olması ve fanatizm derecesinde galatasaray taraftarıdır. herşeyden öte aydın bir insan, entellektüel bir kişidir. derya denizdir. daha iyi anlamak için;
  http://www.erbug.net/
 • artık istanbul tıp fakültesi çocuk cerrahisi anabilim dalında görevli olan profesör doktor.

  (bkz: tansu salman)
 • öncesinde çukurova tıp fakültesi'nde olan, hatta orada tıp fakültesi dekanı derecesine kadar da yükselmesine rağmen 2 sene önce istanbul tıp fakültesine transfer olan çukurova'nın eski çapa'nın yeni hocası.

  öğrencilerle hakikaten çok ilgili. bu yönüyle belki de fakültede enver dayıoğlu ile yarışabilecek tek hoca.

  başarılarının devamını diliyorum.
 • bugün doğum günü olan süper kişi, keşke liseye giderken tanısaydım da ben de doktorluğu seçseydim diyebileceğim muhteşem insan.
 • uzerimde bir hocadan cok daha fazla emegi olan muthis insan, doktor, cerrah, ogretim uyesi.
  mezuniyetten yillar sonra beni gorunce ayak ustu sozlu yapmisligi vardir.
  galatasaray lisesi mezunu, hasta galatasarayli bir sahis oldugunu da dipnot olarak belirteyim.
 • sosyal medyayı aktif kullanan, instagram ve twitter hesaplarından sık sık güzel fotoğraf kareleri paylaşan dolu dolu bir çocuk cerrahıdır.

  paylaştığı bir fotoğraf karesiyle de haber olmuş.
 • gerçekten de insan sevgisi ve meslek sevgisi olan; bir tıp öğrencisi olarak feyz alınası kıymetli bir hoca. sağ olsun, var olsun.
 • abim canım abimdir kendisi. (babamın arkadaşı olmasına rağmen amca denilmesine sinirleniyor.) benim canımdır ciğerimdir babam gibi severim kendisini. en ufak sıkıntım olduğunda, yardım istediğimde saat kaç olsun saati önemsemeyen ve yardımıma koşan bir insandır kendisi. kendisi koyu galatasaray taraftarı olup benim küçükken ufak operasyon sonrasında ben narkozlu uyurken göbeğime "en büyük cimbom" yazan insandır. gelen insanı geri çevirmeyen insanları seven bir kişiliktir. sözleri iyi dinlenmeli ve örnek alınmalıdır.
 • kendisi ile tanışmayı merak ıle bekledigim hocadır umarım ikinci sınıfta tanıscam cunku idolüm ama o bunu bilmiyor
 • kişisel görüşlerimi bire bir yansıtan bir yazı yazmış bu saygın insan.

  http://doktorlarsitesi.net/…vuran-cocuk-icin-yazdi/

  "1400 gr’lık bir sürü doğumsal anomalisi olan bebekleri yaşatabilmek için harcadığım koca bir ömrün artık sonlarına gelirken ve iyi olarak taburcu olan her çocukta, çok da boşa harcanmadı galiba ömrüm diye kendimi avuturken bodrum akyarlarda kıyıya vurmuş çocuk cesedi ne zamandır kafamda dönüp duran acı gerçeğe biraz daha inandırdı beni.. sizinle de paylaşmak istedim..

  tarih sahnesine çıkalı en fazla 200.000 yıl oldu. bu iki yüz bin yılda 5 milyar yıllık dünyayı cehenneme çevirdi.

  kendisinden başka hiçbirşeye tahamüllü yoktu önceleri. doğayı,hayvanları.. herşeyi yok etti. sonra dünyayı birlikte paylaştığı son insan türü ”neanderthal ınsanı” gördüğü yerde öldürerek, dişilerine tecavüz ederek ortadan kaldırdı.

  geliştikçe daha ”iyi” olması beklenirken, giderek vahşileşti.kimseye acımadı.. son 20.000 yıldır da kendi nesline saldırıyor.

  ”insansı” familyasının yaşayan son örneği ”homo sapiens sapiens” den söz ediyorum. yani ”bildiğini bilen adam”..

  saldırganlığının hep bir bahanesi var.. millet, ulus, ırk,din, renk mutlaka bir şey buluyor ve sürekli savaşıyor..

  her savaşın görülmeyen ekonomik bir sebebi vardır diyeöğretildi bize.. az çok anlaşılabilir bir şeydir karnını doyurabilmek için aynı besin alanlarını paylaşanlara düşmanlık duyması.

  sırpların, herkesin gözü önünde boşnakları katletmelerinin böyle bir sebebi vardı diyelim. peki bütün avrupa ülkelerinden gelip, sırp sniper ların yanında boşnak çocukları vuran binlerce homo sapiensin nasıl bir paylaşım gerekçesi vardı?

  ya da ışid saflarında kafa kesmeye giden 10.000 türkün gerekçesi ne?

  homo sapiens sürekli yok etmek üzerine programlanmış gibi.milletler birbiriyle savaşıyor, hızlarını alamıyorlar, kendi içlerindeki azınlıklara saldırıyorlar.

  kimsenin kimseye söyleyecek lafı yok. bir kısır döngü gibi, almanlar, yahudileri yok ediyor, yahudiler kuvvetlenince filistinlileri katlediyor ,filistin hamasta örgütlenip izzettin el kassam tugaylarıyla sivillere saldırıyor.

  dinler birbiriyle savaşıyor, tek tanrılı dinler önce, çok tanrılı dinlere savaş açtılar.. sonra yüzyıllar boyunca birbirleriyle savaştılar.. yakınlarda savaşacak bir din bulamazlarsa mezhepler uydurup,öldürülmesi gereken yeni düşmanlar yarattılar..

  yaşayan son insansı hayvan nesli süratle kendi sonunu hazırlıyor.

  homo sapiens olmamış.. evrimin sonucuysa da olmamış. tanrı yarattıysa da olmamış.

  genlerinin amino asit diziliminde bir hata var.

  ancak homo sapiensin çok küçük bir kısmı içindeki bir hayali hep canlı tutmaya çalıştı..

  ımagine there’s no countries..

  ıt isn’t hard to do..

  nothing to kill or die for..

  and no religion too..

  ımagine all the people living life in peace

  ama biz bunu söyleyeni de vurduk.."