şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eski futbolcu. çanakkale dardanelspor'un kaptanlığını da yapmıştır.

  galatasaraylı semih kaya ile aynı köydendir. *
 • 30 bin liraya garantili konuşturduğunu söyleyen biri. sahibinden ana sayfa için fena para harcıyor olabilir. 2 senedir ana sayfada.

  https://www.sahibinden.com/…e-toeic-269412955/detay
 • hocam ingilizceyi öğretirsin, öğretmezsin bilemem de şu aşağıdaki kısımda biraz saçmalamışsın. ingiliterede doğup büyüyen türk ana babanın çocuğu bal gibi de ana dili olarak ingilizceyi eksiksiz konuşabilir.

  --- spoiler ---

  hiç kimse ana dilindeki duygu ve ifadeleri anladığı,konuştuğu ve ifade ettiği gibi yabancı bir dili anlayamaz ve konuşamaz olsa olsa iyi bir taklitçi olur.profesör bile olsa ingiliz bir ana babanın çocuğu olarak ingilterede doğup büyümeden ingilizceyi tam anlamıyla bir ingiliz gibi konuşamaz ve anlayamaz.ben türk ana babanın çocuğu olarak ingilterede doğup büyüdüm diyen biri bile ingiliz ana babanın çocuğu olarak dünyaya gelmiş ve orada büyümüş biri kadar ingilizce bilemediği gibi türk ana babanın çocuğu olarak türkiyede doğup büyümüş bizler gibi de türkçe bilemez.

  --- spoiler ---
 • sahibinden.com'daki garantili ingilizce ders ilanının sahibi. şimdi bir de instagram'da ercan hoca diye hesap açıp reklam yağdırıyor.

  hiç ingilizce eğitimi almamış veya temel seviyede ingilizce eğitimi almış insanlar için bile youtube ve internet alabildiğine kaynak doluyken acaba bu kişinin fahiş fiyatlı notlarını alan var mıdır? var demek ki..

  edit: buna vereceğiniz parayla ingilterede aslanlar gibi kurslara gidersiniz..
 • hande yener i referans gösterip ilan sayfası fotosuna beraber çekindikleri fotoyu koymuş, ulan hande yenersin sen, git 1 sene en kral dil kursuna ingilterede, dönünce sen ercan a watsap meğn dersin, dimi ama.
 • ilanında şunları yazmaktadır ;

  *2 senedir ilanım var, isteyen ilan numarasını sahibinden.com'a iletsin, görecektir ki hakkımda tek bir tane bile şikayet yoktur.
  işin aslı : ilanı sürekli yeniliyor. bu entry'i yazdığım tarih 18.02.2018. ilanın açıldığı tarih 17.02.2018... yeni ilanı açılınca eskisini siliyor. sen yeni ilanla ilgili bilgi istediğinde 1 günlük ilanın geçmişini öğreniyorsun.

  *referanslarım arasında başak şengül,cnn türk ana haber sunucusu(oha!)

  başak şengül cnnturk'te program sunmaya başladığında sene 2006. cnnturk'de çalışmaya başladığı sene 2000... cnnturk dediğin kanalda en basit pozisyonlar için bile çok iyi ingilizce gerekiyor. sen bu kadına beşikte mi ingilizce öğrettin?

  (bkz: sahibinden.com'daki 20.000 tl'lik ders ilanı)
 • an itibariyle sürekli instagramda reklamı çıkan, ingilizceden öte türkçe diksiyon eğitimine ihtiyaç duyan ve hatta
  konuştuğunun yarısını ağır çekime aldığınızda anladığınız şahıs.
 • dünyanın en itici aksan taklitçisi, sözde ingilizce hocası.
  bu şahsı takip eden 107bin andavaldan biri lütfen bana ulaşıp nedenini açıklasın!
 • kisiyi "ingilizcenin entelektüeli" yapma iddiasinda olan girişimci. zaman zaman kendisine bir takim eleştiriler yöneltildiğinde muvazenesini kaybedip gittigi yerlerin ve tanıştığı meşhurların fotoğrafini storye atarak "bos adam değilim ha" demek istiyor. biraz itici oluyor ercancigim. sana ve ilmine saygi duymayan kişiler icin, zaten her zaman gidilebilecek yerlerin ve her daim sokakta görebileceğimiz bir meshurla (meshur sayisi artti malumun) fotoğraf cektirmen pozitif etki yapmaz. bak işine, iyi gidiyorsun.
 • genç bir ingilizce öğretmeni. yıllardır sosyal medyada ve sahibinden de denk geliyorum. bugün biraz kurcaladım 10larca referansı 100lerce öğrencisi olduğunu iddaa etmiş. öğrenci başı 30bin gibi rakamlar söz konusu.
  sadece merak ettim böyle durumların vergilendirmesi nasıl oluyor? adam alenen 100binlerce lira kazancım oldu diyor. bu kazanç vergilendiriliyor mu?